1. spotify gibi alternatiflerine göre biraz daha küçük kalan ama yinede kullanılabilecek program.

  turkcell paketimden dolayı bana ücretsiz vermiş. 2 ay oldu fark edeli. program arada bir durduruldu hatası verse de iyi sayılır. ayrıyetten paketten yemiyormuş. gerçi gittiğim heryerde wi-fi var ama olsun. sık gezenler için gayet iyi bir hamle.
 2. esasında turkcell'in fizy adlı şirketi satın almasıyla oluşmuştur. yani fizy altyapısı kullanılıyor. zaten ismi de turkcell fizy.

  spotify, deezer, itunes kullanmış birisi olarak hepsini karşılaştırdığım zaman turkcell fizy hepsinin bir adım önünde. şarkıların kalitesi, arşivinin büyüklüğü, kotadan harcamadan müzik dinleyebilmen. sonos ile girdiği iş birliğiyle, bu adımı atarak bir çok kesimin gönlünde taht kurmuştur.

  turkcell fizy yıl sonuna dek, turkcell platinum müşterilerine ücretsiz. diğer turkcell abonelerine de aylık 5 türk lirası. diğer operatör müşterilerini de gönlünü almak isteyen turkcell, bu uygulamasını herkese açık yapmıştır.

  kısacası, fiyat performans olsun, kalitelisi olsun, arşiv büyüklüğü olsun suan icin en güzel uygulamadır.
 3. şuan aktif üyeliğim var. kullanıyor muyum? hayır. bunun yerine spotify a aylık 15 lira veriyorum.

  tamam interneti yemiyor, arşivleri geniş ama hiçbir şeyi düzgün yapamıyorlar. geçen bahar bir şakıyı açıyorum alakasız başka bir şey çalıyor. aradım söyledim. ordan oraya aktardılar, mail attım, konuştuk, anlaştık. hallettiler. 1 saat sonra aynı sorun. tekrar aynı işlemleri baştan yaptık. düzelttiler. ertesi gün yine aynı sorun. şarkıyı dinleyeceğimden de değil. ama basit bi sorunu halledemediler. sinirlendim tasımı tarağımı alıp göçtüm.

  sözün özü para vermeyin buna. olumlu yorumlara kanmayın. illa ki bi sorun çıkacaktır. eğer sorun yok diyorsan sen fark edememişsindir.
 4. beş para etmez. tıpkı diğer turkcell uygulamaları gibi kullanışsız ve sıkıntılı.

  edit: hesabım uygulamasını saymıyorum. o gayet güzel çalışıyor şimdilik.