1. https://www.youtube.com/watch?v=rfHZUpLBBB4

  grafiklerine rağmen bu yılın en iyi oyunlarındandır kendisi. fakat buna rağmen hiçbir yerde türkçe yaması bulunamamakta. hikaye bazlı bir oyun olduğundan ingilizceniz orta seviyedeyse bile yetersiz kalıyor. neyse uzun sözün kısası kanalımda türkçe yamalı halini görebilirsiniz. oyunu çok seven ve ısrarla oynamamı isteyen bir arkadaşım uğraştı ve çevirdi.

  aylardır türkçe yama bekleyen arkadaşlarım toplansın.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=_f9RltOXmPM

  türkçe yamalı haliyle 2. bölümünü yayınladığım oyun.


  !---- spoiler ----!

  toriel'den ayrılırken ağlıycaktım resmen. nasıl tatlı bir karaktersin sen öyle ya. oyun bölüm geçtikçe ilginçleşmeye başlıyor.

  !---- spoiler ----!
 3. https://www.youtube.com/watch?v=sLmyJP970XI

  her karakterine ayrı aşık olduğum ama papyrus'u ayrı bir sevdiğim oyun. oyunu türkçe yama ile oynadığım için karakterleri daha kolay gözlemleyebiliyorum, yazı okumak için çaba harcamam gerekmediğinden. gerçekten çok farklı, atmosferi, diyalogları çok değişik güzel bir oyun.
 4. çocukluğumuzda oynadığımız oyunların hissini veren,diğer oyunların arasında elmas gibi parıldayan mükemmel bir dünya. başyapıt.

  toby fox'un zekası ve müzikal yeteneğinin bir ürünü.

  hikaye özeti ;

  eskiden canavarlar ile insanlar bir savaşa girmişler. insanlar canavarları mağlup etmeyi başarmış ve bir çeşit büyü ile yeraltına hapsetmişler. sadece lafta canavar olan bu tatlı varlıklar,yeraltında kendilerine hüzünlü ama sıcacık bir medeniyet kurmuş. kahramanımız bir delikten aşağı düşüyor ve oyun ( oyundan çok daha fazlası ) başlıyor. seçimleriniz,gezdiğiniz her bir mekan oyunu değiştiriyor,oyun bittikten sonra bile sizinle iletişimini kesmiyor.

  oyunlara tutkunuz varsa da yoksa da mutlaka denemelisiniz.

  10/10.

  !---- spoiler ----!

  snowdin? tra la la.

  !---- spoiler ----!
  kg