1. link yada kaynak tavsiye edemem(*:baya oldu gireli ) ama tercih, bölüm, üniversite konusunda aklınıza takılanları sorabilirsiniz.
 2. edebiyat ile matematik-2 konusunda ve çalışma teknikleri hususunda tavsiye verebilirim
 3. play store de sorun kalmasın adlı uygulama var. üye oluyorsunuz ve yapamadığınız soruları sisteme yüklüyorsunuz. diğer kullanıcılar sizlere yardımcı olmaya çalışıyor.

  aynı şey sizin içinde geçerli. programa giriş yapıp sorulmuş sorulara göz atabilirsiniz.

  programda ödüllü soruda mevcut. hesabınıza para yatırıp sorduğunuz soruyu ödüllü olarak işaretleyebilirsiniz. soruyu bilenin hesabına seçtiğiniz ödül yatırılıyor. gayet güzel düşünülmüş bir özellik buda.
 4. dil bölümlerini tercih edecek youserlara tercih döneminde yardımcı olabileceğim platform
 5. ben farklı bir konu olarak sınav sabahı beslenmesi konusunda yardımcı olmaya çalışayım size;

  enerji verir, zihin açar okunmuştur falan diye size sunulan veya zorla verilen şeyleri yemeyin. her gün nasıl besleniyorsanız öyle beslenin.
  aksi halde barsaklarınızdaki en küçük hareketlilik veya farklılık bile hiçbir şey olmasa dikkatinizi dağıtacaktır.

  kahvaltı çok önemlidir sınav sabahı ancak normalde kahvaltı etmeyip öğle yemeğine atlayan biriyseniz bir anda düzeni değiştirmeniz de zararınıza olabilir.

  ancak öncesinden alışkanlığınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz.

  başarılar gençler. *
 6. lys-5 için, kaynak, çalışma düzeni, kelime-gramer çalışma ve soru çözme yöntemleri üzerine seve seve yardımcı olurum. kızıllandırmanız yeterli^^
 7. sayısalcılara ilk 5 bin için tavsiye verebilirim
 8. tıp veya adnan menderes üniversitesini yazmak isteyenler bana yazarak soru sorabilirler.hali hazırda adü-tıp 1. sınıf öğrencisiyim. yardımcı olmaya çalışırım.
 9. dilcilere ilk 500 için tavsiye verebilirim. (öğretmen lisesi dahil değil)