1. fındık bal mesir macunu falan hikayedir.

    bunun ağa babası bulgur pilavıdır. her gün bir tabak bulgur pilavı yiyen azgın bir boğaya dönüşür. biraz gaz yapar seks sırasında gaz çıkabilir.
  2. ruşeym'dir ve ruşeym içeren gıdalardır. alkollü içeceklerden kırmızı şarap her ne kadar romantizm ve aşkın semboli olsa da rakı ile birlikte sedatif etki gösterir, uyumanıza yardımcı olurken malt kökenli viskiler, keza bira afrodizyak etki gösterebilir. en tehlikeli grup redbull vodka grubu'dur. redbul içeriği taurin ve yanındaki kimyasallar ile kuvvetli afrodizyaktır. bu gerçeği bilen ankara'nın elitist pavyonları müşterilerinin, viskilerine ve vodkalara müşterinin izni olup olmadan redbul'u beleşe dayamaktadır. yanında antep fıstığı ile içecekler servis edilmektedir. bu içecekler glisemik indeksleri 100'ün üzerinde olması nedeniyle çok hızlı kana karışır, tehlikeli sularda yüzmeyin, içmeyin içirmeyin, kendinizi milyarlık hesaplar öderken bulmayın.
    diğer akla gelenler marlbora ve coca cola, coke etkisi nedeniyle benzer etkiler gösterebilir. afrodizyak etki için hoşlandığınız kadına parfümün nedir? ne güzel kokuyor demek yerine "ne güzel kokuyorsun" demeyi tercih edin.
  3. sildenafilli salata, sildenafilli çay.
    yalnız erkekseniz lütfen sadece bayanlara yürüyün. ibneleşmeyin. valla adınız çıkar 9 a inmez 8 e.
    8 demişken 2 yuvarlak neden sonsuzluk simgesi olsun ki. simgeleri değiştirelim bence.