1. hele de o cumhurbaşkanı bir dünya lideri ise kesinlikle anlayamadığım durum. yahu o bizim kalbimizi çalmadı mı, bize duble yollar yapmadı mı, o trollerin umudu, hülocanların onuru değil mi? türkiye cumhuriyeti tarihi böylesine demokrasi ve adalet kalitesi görmüş müdür arkadaşlar? kendinize geliniz lütfen. (*swh)
 2. bir soru.

  cumhurbaşkanının ucube olarak gördüğü diğer % 50'lik kesime dahil olmasından ötürü olabilir. insan, kendini açıkça sevmeyeni sevebilir mi?
 3. enteresan bir soru. bunu görünce aklıma direk 'aşk kaç beden giyer' sorusu geldi. hem çok benzer hem aynı ölçüde fantastik.

  sanıyorum kimse makam olarak cumhurbaşkanlığından nefret etmiyordur ya da ediyordur; bilemem, farklı siyasi, ideolojik bakışı vardır ama burada soru direkt kişiye gönderme, temsilde bulunduğu yer değil kimin o yeri temsil ettiği.

  bir kimsenin herkes tarafından sevilmesi pek mümkün değil.

  o nedenle soru biraz havada kalıyor. kimse kimseyi ne sevmek zorunda ne de nefret etmekte . senin olanda bizi pek ilgilendirmiyor. benim olan sizi ilgilendirmediği gibi.
 4. hangi cumhurbaşkanı? hatta hangi cumhurun başkanı sorularını akla getiren.
 5. burada da karşıma çıkan
  emvey
 6. bilal, sümeyye, burak ve emine dışındaki cumhurla ilgilenmediği için olabilir mi?
 7. nefretin, nefret edilenin konumu yada yaptığı işle bir alakası olmadığı durum.
 8. her şeyi olup bir tek cumhurbaşkanı olamadığı için. bir de tabi insan olamadığı için.
 9. (bir insan neden halkından nefret eder)
 10. o kişinin yaşadığı ülkenin cumhurbaşkanı uyumsuz, dediğim dedik ve her vakit sorun çıkartan birisi olabilir. onun yerinde ben de olsam ben de nefret ederdim.