• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.17)
black mirror
bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.
 1. tam dayaklık bi' dizi, izleyiciyi her bölümde tokat manyağı yapıyor. aşırı beğenerek izliyoruz.

  wikipedia'da yazdığına göre amerikan uyarlaması yapılacakmış 2016'da. şaşırdık mı? hayır.
 2. 3. sezon için netflix ile anlaşan yapımcı Charlie Brooker, önümüzdeki yıl yayınlanması planlanan bölümler için senaryo çalışmalarının başladığını müjdelemiş. kapkara bölümler için biraz daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor.

  !---- alıntı ----!
  YENİ BLACK MIRROR BÖLÜMLERİ GELİYOR - playtuşu

  Geçtiğimiz yılın sonunda White Christmas başlıklı bölümüyle bir kez daha ekrana yapışmamızı sağlayan Black Mirror, yeni kanalına yerleşip geri dönüyor. Charlie Brooker’ın dizi izleyicilerine büyük armağanı, Channel 4’dan Netflix’e transfer oluyor. Bu transfer, bizlere nasıl bir geri dönüş sağlayacak? Tabii ki de bir dolu yeni bölüm olarak!

  Dizinin ilk iki sezonunu yayınlayarak Black Mirror aşkını belli eden, bir dolu iddialı dizinin yuvası olan Netflix’te yayınlanacak yeni Black Mirror bölümleri yazılmaya başlandı bile. Brooker tarafından doğrulanan bu gelişmenin en kısa zamanda TV ekranlarına kavuşması için şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz.
  !---- alıntı ----!

  ayrıca: Black Mirror season 3? Charlie Brooker’s show heading to Netflix for ‘multiple episodes’ - independent.co.uk

  ekleme: yeni sezonun 12 bölüm olacağı kesinleşmiş.
  BLACK MIRROR 12 YENİ BÖLÜMÜYLE KESİN OLARAK DÖNÜYOR - playtuşu
 3. 12 bölümlük yeni sezonla ilgili ilk detaylar gelmeye başlamış:

  YENİ BLACK MIRROR SEZONUNDAN İLK DETAYLAR - playtuşu

  !---- alıntı ----!
  Geçtiğimiz günlerde ülkemizde de yayına başlayarak insanları “Netflix övenler” ve “Netflix’i gereksiz bulanlar” olarak ikiye ayıran Netflix, merakla beklenen yeni Black Mirror sezonundan ilk detayları paylaştı.

  son olarak White Christmas adlı özel bölümle karşımıza çıkan Black Mirror, bir süre önce Netflix’in kanatları altına girmiş ve 12 bölümlük yeni sezon için çalışmalar başlamıştı. Son yapılan açıklamada ise yeni sezonda yer alacak bir bölümün detayları açıklandı. Buna göre söz konusu bölümde başrolleri son olarak The Martian’da karşımıza çıkan Mackenzie Davis ve Concussion’dan hatırlayacağımız Gugu Mbatha-Raw paylaşacak. Bölümün yönetmenliğini ise daha önce Black Mirror’ın ikinci sezon ilk bölümü olan Be Right Back’i çeken Owen Harris yapacak.

  Bölümün hikayesine dair henüz bir bilgi olmasa da Black Mirror adı bile bizleri heyecanlandırmaya yetiyor. “Be Right Back hangisiydi ya?” diyenler ise aşağıdaki fragmanı izleyip 2013’e ufak bir zaman yolculuğu yapabilir.

  Black Mirror | Starts 11th February | Channel 4 - youtube
  !---- alıntı ----!
 4. 3. sezon 6 yeni hikayeden oluşuyor. netflix 21 ekim'de tüm bölümleri eş zamanlı yayınlanacak. yeni sezonun ilk trailerı bugün yayınlandı. logosuna bile hallendiğim başka görsel sanat yok.

  Black Mirror | Official Trailer - Season 3

  six new stories, six new realities