1. yani artık içimden en ağır küfürleri ettiğim durumdur. bu parti nereye gidiyor amına koyayım?

  utanmadan, arlanmadan kyk borçları silinsin diyen onursız insanların varlığı yetmiyormuş gibi, şimdi de ana muhalefet partisi chp bunların oyları uğruna kanun teklifi hazırlıyor.

  yok yetmez bence. isterseniz erkeklere 4 eş hakkı için de kanun teklifi verin, idama de evet deyin. hırsızın elinin kesilmesi de gündeme alınabilir. zina yapanlara recm de unutulmamalı. chp’nin yakın gelecekteki kanunları bunlar olacak herhalde.

  ulan şaka gibi ya, ciddi ciddi bildiğimiz chp kanun teklifi hazırlıyor. borcunu ödeyenlere apaçık bir haksızlık bu. geri zekalı mıydı bu insanlar borcunu ödedi? “gelecek yıllar için borcun faizi düşürülsün/kaldırılsın” dersiniz anlarım. “mevcut borçların vadesi uzatılsın” dersiniz bunu da anlarım. ama parasını yediğin borcun komple silinmesini talep etmek nedir lan? nasıl bir utanmazlıktır bu? vergi borcu silinen mehmet cengiz’den, ali ağaoğlu’ndan farkları var bu insanların?

  son olarak bu kanunu hazırlayan chp gaziantep milletvekili mehmet gökdağ; allah belanı versin.
 2. sağlık sisteminden yararlanmayan, bir aspirin bile kullanmadığı halde gss yüzünden binlerce liralık borcu olanlar için bir şey yapılmasın ama kredi çeken, o krediyi barlar sokağında yiyenler için oy uğruna uğraşılsın.

  komik olan ne biliyor musunuz? o "bedelli çıksın oyum şuna, borçlar silinsin buna" diyen insanlar "eğer oy atmaya giderlerse" gene bildikleri partiye oy atacaklar.
 3. silmezler silmesine de satabilirler. nakit ihtiyacı doğarsa kykları birkaç tefeci kuruma satıverirler haciz falan onlar uğraşır. 20 bin dolarlık işi 16 bin dolara bağlarsın ama 3 liralık marulu 2 liraya alamazsın. o yüzden vergi affı gelir kredi affı gelmez sayın küçük balık.
  abi
 4. iki gün önce alkollü araç çevirmesinden 1000 tl para cezası 6 ay da ehliyetime el konuldu. ben çevirmeye takılırken hızlanıp kaçanlar, polisi görüp geri geri kaçanlar yakalanmadı. bu borçlar da silinir çünkü ülke öyle hale gelmiş prim borcundan krediye ne kadar ötelersen affa girer bu böyle gelmiş böyle gider. sen tıpış tıpış ödersin veya cezanı çekersin kimseden ses çıkmaz. kaçanın hep yanına kar kalır hiç şaşmaz.