1. yerli üretim bira markası. blonde ale ve amber ale olmak üzere iki çeşidi var. ülkemizde çeşitliliği artırmak adına güzel hareketler bunlar. abii bira hammallık laflarını düşünmeden yudum yudum, 33'lük biranın tadına varmak keyifli. haa sen 6 şişe efes gömeyim ben diyorsan senin de yolun açık olsun kardeşim.
 2. bugun red ale'ini tatma firsati buldugum bira markasi, urunlerine birkac cesit daha eklemisler, ustelik bir de weissbier yolda imis. bira icenlerin efes mi tuborg mu bomonti mi tartismasindan oteye gecemedikleri ulkemizde cok guzel bir girisim olarak gordum kendilerini, umarim fiyatlari biraz dusebilir de daha cok insana hitap ederler.
 3. muğlalı bira markasıymış. fiyatları ise belçika biraları ile yarışıyor. tadı çok övülmekte, özellikle de blonde; amberde ise pancar kullanmışlar.
  mesut
 4. uzun süredir adını duyduğum halde hiçbir markette göremediğim yerli bira markası. ankara'da bir bar da görmüştüm, merak edip fiyatını sormuştum; fiyatı mekanda o anda içtiğim biranın bir buçuk katından fazlaydı. dolayısıyla içmedim, içemedim, merak etmekteyim.

  ayrıca not: ev birası spor
 5. bir kaç kere içme şansım oldu çokta ahım şahım bir olayını göremedim.
 6. izmir karşıyaka taraflarında, amber ale'sini nerede bulabileceğimi merak ettiğim yerli yapım bira.

  daha çok stout taraftarı olsam bile, tat bakımından daha önce beğendiğimi hatırlıyorum. yeniden bir denemek lazım.