genç youserlara ilişki tavsiyeleri - youreads

 1. genç sözlükçülere yardımcı olmak için oluşturulmuş başlık.

  hadi bakalım soru cevap.

  edit: sadece erkeklere mi yardımcı oluyorsun diye sormayın. erkek, kadın fark etmez elimden geldiğince yılların tecrübesiyle yardımcı oluyorum.
 2. ayrilik veya evlenme karari verirken acele etmeyin.

  cok buyuk vaatlerde bulunmayin sonucta insansiniz olurda sozunuzu tutamazsaniz buyuk hayalkirikligi yasarsiniz ve yasatirsiniz.

  iliskinizin basinda ne istediginizi karsi tarafa durustce beyan edin ve onun beklentisinide sorun. biraz zaman gectikten sonra cok sevsenizde anlasamamaya basliyorsunuz ve sorun buyuyor. tecrubeyle sabittir hepsi aklima geldikce eklerim yine
 3. kimsenin dibinde pervane olmayın. yoksa o pervane bir gün size tepebilir.
 4. şimdi size bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmenin en basit ve kesin yolunu anlatıyorum. artık acaba hoşlanıyor da naz mı yapıyor diye düşünmenize, kafanızı parçalamanıza gerek kalmayacak.

  kızla mesajlaşıyorsunuz ve kızı dışarı çağırıyorsunuz. bu çağırma olayı arkadaşlarla vs olmayacak. teke tek, sen ve o olacaksınız. evet, bunu yaptın. kız kabul etmedi diyelim ve bir bahane sundu. sen de "haa bahanesi var, belki de gerçekten işi vardır" dedin ve kıza yürümeye devam ettin. sonra kızı başka bir zaman(en az bir hafta sonra) bir kere daha dışarıya davet ediyorsun. kız yine aynı şekilde bahane sunarsa ve telafi edecek bir şey söylemezse- örneğin: "yarın olmaz ama çarşamba olur"- kız sizden gelen ilgiyi kullanıyor ama sizinle alakası bile yok demektir. eğer trafik kazası geçirip de eli ayağı tutmaz hale gelirse ya da yüz felci geçirirse sizinle çıkmaya razı olur. başka türlü sizinle işi olmaz. derhal o kıza yazmayı kesin!

  ha bu kızı tavlamanın bir yolu yok mu? tabi ki var. ama o da başka bir entrynin konusu olsun.
 5. kızla mesajlaşıyorsanız bu kızla mesajlaşıyorsunuz demektir. sizden hoşlanıp hoşlanmadığını göstermez.

  kızla buluşmak istiyorsunuz ve teklif ediyorsunuz kabul etmiyor. bu bir bahanesi olduğunu göstermez. buluşmak istemediğini gösterir. buluşmak istiyorsa o sizi bulur. bir hafta sonra tekrar teklif edip kadının gözünde küçülmeyin.

  diyelim ki siz kadını istemiyorsunuz. o zaman yola çıkıp durun. yolda durmak yola çıkmak değildir. yolda durmaktır.
 6. varsa eğer birkaç kaşık alayım.
  ben de alayım.
  lütfen.
 7. düzgün bir erkek ilk adımı atmaz. düzgün bir bayan da atmaz. ilişki teklifi edenle olmaz. etmeyenle zaten olmaz. İlişkisi olan şerefsizdir.
 8. genç erkekler, kızların peşinden zombi gibi koşmayı kesin. illa koşacaksanız sizden yavaş kaçan bi kızın peşinden koşun. en azından zafer yakındır.
  genç kadınlar, kendinize güvenin ve ne istediğinizi belli edin. ne istediğinizi önce kendiniz bi oturup düşünün ama.
 9. etrafınıza değil, kendinize ve yolunuza bakın. en güzel ilişki kendinizle kurduğunuz ilişkidir. bunu bir barış antlaşmasıyla sonuçlandırırsanız, kendinizin de kazananı olursunuz.