1. genelev çalışanı biriyle sevgili olur muydunuz sayın anlayışlı erkek youserlar? aldatmıyor sizi, işini yapıyor diye düşünebiliriz o zaman.
  2. nasıl ki doktora, belediyeye, masaj salonuna gidip parasını verip hizmet almak aldatma sayılmıyorsa aynı mantıkla bir hayat kadınından alınan hizmet de aldatma sayılmaz.
  3. kimse gitmezse bu genelevlere, bu kadar insan ne yapacak? işsiz kalacak lan. yazık olm. yazın sokak hayvanlarına bu kase su şeysileri yapan insanlar şimdi işinde gücünde çalışanların ekmeğine mani olmaya çalışıyor. aldatma falan diye laf çıkarıp insanları üzmeyin.

    genelev emekçileri için her hafta geneleve gidiyoruz kampanyası başlatmak lazım. bu ulvi görevi bedboy seve seve üstlenecektir.

    ayrıca haftaya amsterdam'a uçak kaldırabiliriz, türkiye'deki genelevlere destek olacak değiliz herhalde. sikerler. zevksiz miyiz olm?
  4. bunu savunan beylerimizin sevgilileri-eşlerinin para karşılığında bir erkekten böyle bir hizmet almasında sakınca yoksa tabii ki sayılmaz yani o ilişki içerisinde
  5. bunu savunanların eşleri sütçüyle ilişkiye girse aldatmak sayılmıyor o zaman. sonuçta sütçüyle duygusal bir bağ yok aralarında. ha bu bambaşka bir konu ancak asıl mesele şu:

    "salak mısınız olum geneleve gidecekseniz niye evleniyorsunuz!"