kampanizm kampı - erikli yaylası - youreads 1. Kampanistler bu kez Yalova-Erikli yaylasında! 2017'nin ikinci kampanizm kampı için hazır olun. Müzik, dans, harika sohbetler ve elbette sessizlik ayini için ajandalariniza şimdiden işaret koyun derim. Hadi kendiniz olmaya, hadi kendinizi bulmaya!!

  https://www.facebook.com/events/343764789354093/?ti=cl
 2. müzik ve dansa ek olarak yeni karakterleri ve entrika dolu dakikaları ile vampir köylü oyununda da çok eğleneceğiz. bu oyun sayesinde insan arkadaşlarını tanıyor valla :)
 3. oyunun ilk turunda hunharca öldürülmezsem güzel bir kamp olacaktır...

  ayrıca erikli sularının kaynağının burada olduğunu biliyor muydunuz? bilmiyordunuz çünkü öyle bir şey yok.

  neyse işiniz gücünüz yoksa, '2 nisan'a da hiç planım yok ne yapsam ki' diye düşünüyorsanız ya da otlu peynirlinin muhteşem sohbetini dinlemek istiyorsanız -sohbet konservelidir- mutlaka geliniz, yakınlarınızı getiriniz.
 4. sağlam seks döndüğüne inandığım kamp.
 5. tarihinin 31 mart - 2 nisan olarak değiştiği kamp.

  vampir köylüyü ben size ayarlıycam, beklentilerinizi arttırın.
 6. kamp atılacak alana keşifler gerçekleşti yine çok eğlenceli bir kamp bizi bekliyor :)
 7. yeni bir kamp,yeni bir tanrı ve yeni eğlenceler.kesinlikle orda olacağım.
 8. etkinlik için ayın 31 inde yani cuma günü sakarya, istanbul, izmit, ankara gibi şehirlerden gelecek arkadaşlarımız var. yola yalnız çıkmak istemeyenler kizillandirsin irtibat kurmalarıni saglayalim.
 9. istanbul'dan gelecek olanlar yenikapı (16tl) veya pendik (10tl) feribot iskelesinden yalova merkeze gelebilir. yalova feribot iskelesinin 500 metre ilerisindeki minibüs duraklarından yarım saatte bir çınarcık minibüsleri kalkıyor (3.5tl). çınarcık'ta indiğiniz yerden yine yarım saatte bir teşvikiye minibüsleri geçiyor. yayla sapağında indikten sonra kamp alanına 9 km'lik yürüyüş mesafesi kalıyor. bu mesafe için otostop deneyebilirsiniz, köylüler bu konuda yardımcı oluyorlar. en kötü ihtimalle biz yayladan gelip bir şekilde sizi almaya çalışırız.