kanka olmak istenen ünlüler - youreads 1. berkan şal
 2. (bkz: yunus günçe)

  edit: vazgeçtim abi, adadayken bu kadar konuştuğunu farketmiyordum, elendikten sonra panaroma programında denk geldim, eyvah eyvah. çok basitçe anlatabileceği bir şeyi o kadar yayıyor ki cümle hiç bitmiyor. uzadıkça uzatıyor, yoruyor. her cümlesinde 300 kere ''yani'', 1200 kere ''filan'', 150 kere de ''şimdi'' kullanıyor.

  yunus buradan sana sesleniyorum. futbol basit bir oyundur, zor olan ise basit oynamaktır. ok?
 3. ölmeseydi umberto eco
  ölmeseydi stefan zweig
  ölmeseydi sabahattin ali
  :( ;(

  bir de kanka olmamız şart değil ama barbaros şansal ile sohbet etmek isterdim valla ada'mın acayip okuduğunu düşünüyorum.

  bir de çok elit duruyor ama söyleşisine gittim çok mütevazi biri orhan pamuk ile derin derin edebiyat konuşmak isterdim.

  barbara pym ile kusursuz kadınlar kitabı hakkı'nda konuşmak isterdim. favorimdir bu kitabı.

  yaşasaydı peyami safa ile konuşmak isterdim ama eminin hayranlıktan dilim tutulurdu da bir şey diyemezdim. bu kadar şeyi nasıl ve ne kadar zaman'da edindiniz? nasıl tarifsiz acılarınız yok gibi yaşadınız? bunca acıyla nasıl yazdınız? ürettiniz diye soramazdım heyecandan bu yüzden önceden kağıda yazıp götürürdüm sanırım.

  bu konuda çok hayalim var ama eco ölünce artık hayal kurmamaya çalışıyorum.
 4. erkan oğur
  barış manço
 5. muhtemelen çoğunun kanka olunca hiç hayal ettiğim gibi olmadığını öğreneceğimden aslında bir nevi kanka olmak istemeyeceğim
  ve benim için hala önem taşıyacak olan insanlardır
 6. en başta herkesin kankası cem yılmaz.. sonrasında jim carrey, adam sandler filanla da bayağı muhabbet ederdim.. bunlar komikler zaten çok zor olmaz. neşeli adam iyidir.

  ilber ortaylı ile celal şengör benzeri adamlar mesela.. hep içim gider.

  carl sagan da uzay hissi yaratırdı sanırım..

  ünlü de olsa pek dalgaları yok genelinin.. önemli olan bir şeyler katabilecek insanlar olması. yoksa demet akalın reziliyle kanka olsan n'olur olmasan n'olur..

  midpoint, big chefs gezdirir bebek'te en fazla.