permission - brian crano - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.00)
permission - brian crano
sevgilisi will (dan stevens) ile güzel görünen bir ilişkisi olan, kısa süre içinde evlilik teklifi almaya bekleyen anna (rebecca hall), erkek kardeşinin kafasına soktuğu fikri fazlasıyla benimser ve sevgilisine evlenmeden önce bir süre başka insanlarla da birliktelikler yaşamalarının iyi olacağını belirtir. böylelikle hayatlarına farklı insanlar almayı kabul ederler.
 1. senaryosundaki tekrarlar ve yönetmenin uzatmalarıyla sünmüş, romantik komedi kategorisinde sunulan, komedi kısmını bulamayacağınız bir film.

  birbirleri için ilk olan, mutlu ancak monoton bir ilişkiye sahip bir çiftin "bir başkasıyla sevişmeden mi evleneceksiniz" sorusuna verdikleri cevabı izliyoruz. çıkış noktası her ne kadar düşünmeye değer olsa da film son sahneye kadar bu soruya düzgün bir yaklaşım sunamıyor. tavsiye edebileceğim bir film değil, yine de olur da izlerseniz son sahneye kadar beklemenizi tavsiye edebilirim, tüm cevap orada saklı:

  !---- spoiler ----!

  mealen, "bana, sensiz kim olduğumu bilmiyorum demiştin, istediğin gerçekten böyle olmak mı?" diye soruyor kadın... önce kendin olmak, tek başına da var olmak...sanırım bütün mesele bu.
  !---- spoiler ----!
  mesut