slipo - youreads 1. kahveyi geçtikten sonra sıra geldi sana. kendisinin çevre yapıp artislik yapmak için ülkücü ocağına kaydolmuş veya ortamı kurmuş, sürekli inci de takılan osbirci liseli ergen olduğunu düşünüyorum.

  edit:dedikleri yalanlara itibar etmeyiniz. eminim ki maksimum yaşı 16 dır. ispatlayabilirim.
 2. kovulmasına rağmen "kullaniciadibulamadim" nick'iyle şu sıralar bacadan girerek tekrar damlayan "badboy" nick'li keko sanıldığı için, 23 yıllık kadınlık hayatında ilk kez bu denli büyük bir hakarete uğramasından mütevellit, kaldığı naçizane öğrenci evinde 3 günlük yas ilan eden yazar.

  ülkücü değil, seküler bir türk hatunudur. ayrıca inci'nin de ne olduğunu bilmiyor. kişi kendinden bilir işi keko kardeş.
  slipo
 3. biri için, "maalesef bir kürt ve kürtçünün ta kendisi" diyebilen bir youser. gerçekte var olmayan ve el yordamıyla oluşturulan kavramları, fanatizm ile harmanlayarak, bir ırkı aşağılayan kişi.
 4. yazdıkları yazılarla onun kadar olamasa da bana badboy'u çağrıştıran , kendisiyle hoşlaşmadığım yazardır.

  badboy kadın-erkek bu ise türk-kürt.

  ikisinin de düşüncelerine katılmıyorum. sevgili slipo umarım yakında hakaretlerin yüzünden uçurulmazsın. ya da düzelteyim çok pardon... umarım hakaret etmeyi bırakırsın ve uçurulmana gerek kalmaz ya da zaten uçursunlar seni de ...
 5. lale'ler açmış sevindirmiştir. ilkokulda öğrendiği üç beş kelime haricinde dağarcığında kelime bulunmuyor. hoş beynine kıyasla teraziye vurulsa fazla bile. iddia ediyorum bir karınca bu adamın kafasının içinde en fazla iki gün yaşar. üçüncü gün açlıktan ölür.
  (bkz: irkçılık aptallıktır)
 6. bu hatunu acayip özlüyorum.

  allahuekber dağları'na gidip, dedelerimiz için fatiha okur muyuz cliff? dese nasıl mutlu olur nasıl koşarak giderdim anlayamazsınız.