1. cort x1 elektrikli : 7 yıllık emektarım. çaldıkça çalarım aldığımda 200 lira gibi bir fiyata almıştım. gitarı temiz kullansam şimdi ikinci elini o fiyata satardım. hemen hemen tüm konserlerimi bu gitarla verdim. şimdi çık stadyumda konser ver deseler ki demezler bununla çalarım çok seviyorum gitarımı. bir süre daha birlikteyiz sanırım.

  marshall mg10 amfi: bundan aldığım tonu hiçbir yerde alamıyorum. bu da 7 yıllık arkadaş elektriklimle kardeştir. ton potanslarında temas sıkıntısı var ancak idare ediyoruz. countour'u sola al gaini kökle al sana en kral ton.

  clariss akustik gitar: bu da 7 buçuk yıllık falan emektarımdır. elixir tel taktım mı canavar gibi olur en efsane akustik gitar tonunu yakalarsınız. geçen sene gitarı bakıma alıp burgularını köprülerini yaptırdım ancak burgularda hala sorun var sanırım emekliye ayıracağım

  bi tane akustik gitar: markası cinsi belli değil sanırım 20 yıllık var amcamın kızımın evlenirken sağ olsun bana verdiği gitardır. gitara bununla başladım klavyesi sapı tonu tamamiyle berbat tam bir gitara başlama gitarı sayesinde parmaklarım kuvvetlendi. şu anda kendisi emekli divanın altında yatmakta.(*: swh)
  külüstürüm benim.

  yamaha psr 47: bu da amcamın kızının orgu küçükken bize vermişler bir yaşında falan bunu çalarken(*: :p) videolarım falan var bunu da bayadır kullanırım. kendisi her türlü işi görür idi tuşesi yoktu ama çalışmak için ideal. şu anda birçok tuşu basmamakta bu arkadaş da emekliye ayrılsa iyi olacak ama yerine kim gelecek belli değil.

  uzun sap bağlama: bunu 9. sınıfta dayımdan çarpmıştım. bağlamayı asıl olarak burada öğrendim. ortasına bam teli de taktım 100 liralık bağlama fıstık gibi oldu.

  cura: bunu 11.sınıfta yolculuk ederken gitar taşımaya üşendiğimden 50 liraya aldım çok tatlı küçücük bir şey böyle alıp önüne izleyeceksin çok tatlı. adı bile var. kendisi küçük olması nedeniyle yolculuklarımın baş tacıdır.

  rus çalgısı: anamgilin moskovadan gelirken bana armağan olarak aldığı garip çalgı. santurun minnağı gibi bir şey. türk sanat müziği çalmak için kullanırım.

  3/4 keman: kardeşim keman çalmayı bırakınca bana kaldı. pek çalmıyorum.
  düzeltme: kardeşimin kemanını unutmuşum.

mesaj gönder