1. edit: öncelikle sadece konuşmakla olmaz . böyle bir şey varmış...

  iki mükemmel sistemi vardı. birincisi eski sistem, kredi kartından parayı paypal hesabına çeker, hesaptan da alışveriş yaptığınız firmaya yollardı. güvenlik açısından çok faydalıydı. üstüne arkadaşına eşine dostuna para göndermek için de fazlasıyla kullanışlıydı.

  ikinci sistem ise paypal nakit kart. bu gerçekten mükemmel bir şeydi, çünkü kartın içine yüklediğiniz parayı ister gidin d&r da, burger king'te harcayın, isterseniz çinden sipariş verin. diğer ön ödemeli kartların aksine herhangi bir ücret de yoktu. 5₺ verip bir kere kartı alıp, sorunsuz kullanabiliyordunuz.

  bddk ne yaptı peki? öncelikle ön ödemeli kartı iptal etti. bugün itibariyle kullanıma kapandı. kısaca sıçtı. neyse çok sorun değil, eski sistem de iş görür derken oraya da gerekli izinleri vermeyerek tüy dikti.

  ne olacak peki, muhtemelen dandik, her tarafı güvenlik açığı dolu yerli sistem gelecek. birileri paraları cebe atacak. yurt dışından verilen siparişlerde kredi kartı numarası gireceğiz. müşteriyi son derece koruyan bu şirket artık arkamızda değil.

  bugün de ilkelleşme yolunda bir adım daha attık. hepsine rağmen lösev kampanyası insanı bir nebze sakinleştiriyor.

  ha bu arada sss'de diyor ki
  "Kullanıcıların ikamet ettikleri ülkede PayPal hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Başka ülkelerde ikamet eden müşterilerimiz PayPal hesaplarını kullanmaya devam edebilirler." siz anladınız onu...

mesaj gönder