1. çocukluktan itibaren yanında yapmak istediklerine sorgulamadan destek olduğu için sevebilirsiniz. bunlar boş iş, para tuzağı bunlar, seni kandırıyorlar bu şekilde paranı alacaklar gibi nedenlerle heves ettiğiniz her noktada önünüze çıkarsa saygı duymazsınız.

    gerekli noktalarda sorumluluk verdiğinde sevebilirsiniz. sorumluluğu bırakın at yaşına kadar 9 yaşında gibi muamele görüp, üzerine başkaları ile kıyaslanınca saygı duymazsınız.

    kendi yolunuzu çizmenizde her koşulda arkanızda duruyorsa seversiniz ama kendi istekleri heveslerini üzerinizde gerçekleştirmeye çalışırsa saygı duymazsınız.

    kadınlarla olan ilişkilerinizde sizi dinleyebilen ve destek olabilen biriyse seversiniz ancak hayatınız boyunca tanıştığınız, birlikte olduğunuz kız arkadaşlarınıza orospu gözü ile bakıp kendi tanıdığı ailelerin kızlarını göklere çıkaran bir babaya saygı duymazsınız.

    ileride mutsuz biri olarak yaşamaması için hobilerini ve veya çocuk yaşta yaşaması gerekenleri yaşatan bir babanız varsa sevebilirsiniz. sizin hayatınız üzerinden para tasarrufu yapıp mal gibi çocukluk geçirmenize nedense çok da saygı duymazsınız.

    aile/anne/baba kavramları o kadar da yüceltilecek kavramlar değiller.

mesaj gönder