1. sözlükten bir arkadaşla konuşutken konusu açıldı, yazdıklarımı buraya da taşıyayım dedim.

    bundan 3-4 sene önce ekşi sözlük'te yazardım. önemli olduğundan değil, sadece fikir vermesi açısından söylüyorum sürekli debe'de felan olurdu yazdıklarım, oradan edindiğim arkadaşlarımla güzel bir sohbet, muhabbet, bilgi paylaşımı, yeri geldiğinde de bitmek tükenmek bilmeyen geyikler yapardık. sonra ne olduğunu bile anlamadan sözlükten uçuruldum(*:swh) arkadaşlar yönetimi baya bi rahatsız etti, sebebini sordu, sinir oldu ama sonuç değişmedi, ben de tutup da bişey demedim, sonuçta ortada saçma sapan bi haksızlık vardı, entry yedeğim ve güzel arkadaşlıklarla ekşi sözlük hayatım sona ermiş oldu.

    oradan arkadaşların ısrarıyla da bundan yaklaşık 1.5-2 sene önce de 10 entryi doldurdum, ki şimdiye kadar yazdığım içi en dolu girilerim olabilirdi bunlar -ne çok uzun ne çok kısaydı, safi bilgi içerikliydi- neyse efenim geçen aylarda "yazarlığınız onaylanmadı" mesajını almamla gondiklerim sizin gibi sözlüğü dedim.

    artık güncel takipte değilim ama yılların birikimini içeren dev bir mecra olduğu için aklıma gelen konuları araştırmada hala çok işe yarıyor.

mesaj gönder