1. Merhabalar youreads ailesi,
  Ege üniversitesi hastanesinde çalışan hemşire bir arkadaşımın bizlere iletmek istediği bir mesaj var. Ege üniversitesi çocuk hastanesi hematolojide yatmakta olan yunus şen adlı bu 2,5 yaşındaki ufaklığın, bizlerin yardımına ihtiyacı var. Lösemi (ALL) olan yunus'un Almanya'ya tedavi ve dna izolasyonu için kanı gönderilecekmiş ve 5150 tl kadarmış. maalesef ailenin durumu kötü bunu karşılayamıyorlar. Ege üniversitesindeki bu hemşire arkadaşım, diğer hemşireler ve doktorlar kendi aralarında yardım topluyorlar. Şu ana kadar 2000 TL toplanmış. üç olur beş olur.. farketmez.. bu ufaklığa ve onun gibi hasta çocuklara ne kadar yardımcı olabilirsek o kadar güzel olur.
  yardımlar ege üniversitesi çocuk hastanesi için kurulan ege lösemili çocuklar derneği adına yollanacak. bilgileri aşağıdaki gibi. para yollarken açıklama kısmına "yunus şen adına" yazarsanız yollanan miktar yunus için ayrılacak. isimsiz bir açıklama ile derneğe genel bağışta bulunabilirsiniz.
  gerek paranın daha çabuk toplanabilmesi gerek de sadece yunus için değil orada yatan diğer çocuk hastalara da umut olabilmek için konuyu buraya taşıdım. Eğer imkanınız varsa ekşi gibi diğer sözlüklere de yayabilir misiniz? benim sadece burada üyeliğim var.
  Ne kadar yere ulaştırabilirsek yardım o kadar çabuk toplanabilir. Sizden ricam bu yardım kampanyasını olabildiğinizce paylaşmanızdır.
  Yardım eden etmek isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

  edit: jai guru de va om sağolsun.. konuyu ekşiye taşıyormuş..

  ege-losemili-cocuklar-dernegi--5374538

  Ziraat Bankası ege tıp şubesi
  IBAN nosu:
  TR390001001446459112715001
  Ege Lösemili Çocuklar Dernegi(ALICI)

  telefon: 0232 390 1113
  0532 605 6721

  ege lösemili çocuklar derneği broşür

mesaj gönder