1. "en tehlikeli insanlar okumuş insanlardır" ve "okuma oranı arttıkça hafakanlar basıyor" şeklinde olan açıklamadır.

  haber ve video
  mert
 2. güldürürken düşündürmüştür. üniversite okuyanlar tehlikeli oluyorsa, "her şehre üniversite açtık" diyenler ne oluyor?
 3. bir akademisyen için kendine küfretmek gibi bişey bu. tebrik ederim.
 4. akıllara taner yıldız'ın şu açıklamasını getiren beyandır. eğitim oranı arttıkça

  İşin ilginç yanı, böyle akademisyenler derslere giriyor. sınav yapıyor, ders anlatıyor. şimdi nasıl şüphe etmeyelim gencecik beyinleri gerçekten eğitmek istediklerinden?
  Pardon, şöyle akademisyenlerdi bazıları da: akademik atıf çetesi
 5. bunca sene okuyup prof olmaya kafa yorumu bu şahıs bir nevi kendi kendine sövmüştür. ki buna diğer akademisyenlerimiz de dahildir. klasik iktidarın cahilden yobaz destek aldığı gibi ülkeye bir okumuş yeter o da ben diyen sömürücü tayfa üyesi. üstteki yorumdaki gibi hormonlu akademisyenlerdendir kendileri.
  ryu
 6. cehalete övgüye de şahit olmak varmış.

  millet cehaleti yenmek için uğraşadursun, bizimkiler cehalete övgü peşine.

  valla bravo, bravo be, bu kadar açık sözlü olmak da bir cesaret işi. şu an çayımı sehpaya bıraktım, ceketimi ilikledim ve ayakta alkışlıyorum sayın rektör yardımcısını.
 7. bu üniversiteyi ciddiye alan, öğretim görevlisi veya üyesi olarak çalışan, burada eğitim almak isteyen hatta buradan mezun olmak için ücret ödemeyi göze almış insanların arasında gereğinden fazla zaman geçirmenin ne gibi sonuçları olabileceğine örnek olarak, üniversite tercihi yapacak olan gençlere ibret almaları için mutlaka gösterilmesi gereken açıklama.
 8. vallahi kendimden biliyorum, akıl almaz derecede tehlikeliyim ben. misal bazen kendi kendime bu dünyada ne işim var gibi münasebetsiz sorular soruyorum ya da neden herkes birbirini yiyor diye acı acı düşünüyorum. o kadar tehlikeliyim ki bazı bazı herşey boş demekten kendimi alıkoyamıyorum fakat bu kadar tehlikeliyken bile en ufak zararım olsa birşeye, kendimden nefret ederim ben. çok okumuşlar hem tehlikeli hem de azcık alık salık olurlar deseler daha dogruca olacakmış.