1. gelme lan.
 2. gelmeyeceğine o kadar eminim ki buradan sana yazacak tek bir kelimem dahi yok.
 3. gelirken haber ver.
 4. tükeniyorum, haberin yok. bulamazsan not bırak, cumadan dönünce şey yaparım. öptüm çok.
 5. uyurken hep su içmek için uyanırım, lütfen bana söylenmeden su getir. kendim almak isterdim ama uykulu iken çok salak oluyorum, ya yanlış bir şey içiyorum(şampuan içip, bir hafta köpürdüğüm ev halkı tarafından görüldü), ya da bi yerlerden düşüyorum. bu sebeple bunu benim için yapmalısın.

  uyku arasında şeytani kahkahalar atıp, konuştuğum da ailem tarafından tespit edilmiş bir başka durum. lütfen korkma ve uykuna devam et, sadece rüyamda eğleniyorum.

  kuala'nın ağaca sarıldığı gibi sana sarılma olasılığımda çok yüksek, hayattaki en samimi duygunun "sarılmak" olduğuna inanıyorum. eğer çok bunalırsan sende sarılarak bunalt, çok kısa bir süre sonra senden kaçtığımı göreceksin.

  tüm bunların dışında çok yorgun olduğumda "bence" hırlıyorum, fakat ailem horladığım yönünde ısrarcı, buradaki problemin "yorgunluk" olduğunu unutma ve merak etme, ben sana kulak tıkacı alırım.

  sevgili, gelecekteki sevgilim, daha bir çok şey vardı fakat, daha önce de söylediğim gibi, uykuluyken çok salak oluyorum ve çok yorgunum. beni anladığından eminim(gülücük). bir ara devam ederim.

  şimdilik, "puddin "
 6. bu saatten sonra hiç gelme,kapıya bile bakmam haberin olsun.
 7. hatırla
  kaybettiğin her şey gibi
  bir yabancı, bir korkak belki
  böyle hatırla
  sarılıp kendine sıkıca
  "bu hayat benim değil" de
  beni biraz da böyle hatırla.

  ben demiyorum emre aydın diyor
 8. dertsiz başına dert çıkarma, var git yoluna. benden adam olmaz.
  kuz
 9. anahtar paspasın altında
 10. nerde kaldın mübarek
  wtf