1. halen kullanmakta olduğum efsanevi apple ürünü.
 2. benimle birlikte 5. yılına giren ve benden önce de 1 yıl ablamın kullandığı emektarım olan apple'ın akıllı telefonudur. (bendeki 32 gb'tır.)
  bozulup kullanılmaz hale gelene kadar da bende kalacaktır.
  bir ara camı çatladı, 6 ay öyle kullandım ama yaptırdım sonradan.
  çok memnunum...
 3. ben kullandım 2 yıl sonra biradere devrettim oda 2,5 yıldır kullanıyor, şu ana kadar tasarımını en severek kullandığım cihazlardan biriydi. birader bir hata etmiş güncellemiş alet can çekişmekte, mecbur değiştirmek zorunda bu aralar. keşke imkan olsa eski bir versiyona dönebilsemde kullanmaya devam etsem dedi en son konuştuğumuzda.
 4. daha geçtiğimiz cumaya kadar kullandığım ama artık yavaşlığı beni kanser ettiği için değiştirdiğim telefon. ios'un yeni sürümlerinin gelmemesi sebebiyle bazı uygulamalar ve oyunlar yüklenmiyor telefona.
  flash
 5. efsane telefondur. o ekran boyutunda görebileceğiniz en şık ve kullanışlı tasarıma sahiptir. kasası da çılgınlar gibi sağlamdır. kendisini samsung s6 ile değiştirdiğim gün yeniden doğmuş gibi oldum, orası ayrı.
 6. bence en iyi kasaya sahip telefon.
 7. apple ın 4.nesil telefonu.iphone 7 çıkacak hala yok camı güzel yok logosu güzel diye saçma şekilde övülen telefon.tamam fakirsiniz alabileceğiniz en üst iphone modeli bu olabilir ama böyle överek komik duruma düşüyorsunuz yapmayın.