1. emektarım yeni telefon almam ile birlikte pamuklara sarıp kaldırdıgım efsane cihaz. hala güncellemeyerek akıllılık ettiğim ios 5 cihazım canım canımdan ötem :d
 2. benimle birlikte 5. yılına giren ve benden önce de 1 yıl ablamın kullandığı emektarım olan apple'ın akıllı telefonudur. (bendeki 32 gb'tır.)
  bozulup kullanılmaz hale gelene kadar da bende kalacaktır.
  bir ara camı çatladı, 6 ay öyle kullandım ama yaptırdım sonradan.
  çok memnunum...
 3. ben kullandım 2 yıl sonra biradere devrettim oda 2,5 yıldır kullanıyor, şu ana kadar tasarımını en severek kullandığım cihazlardan biriydi. birader bir hata etmiş güncellemiş alet can çekişmekte, mecbur değiştirmek zorunda bu aralar. keşke imkan olsa eski bir versiyona dönebilsemde kullanmaya devam etsem dedi en son konuştuğumuzda.
 4. daha geçtiğimiz cumaya kadar kullandığım ama artık yavaşlığı beni kanser ettiği için değiştirdiğim telefon. ios'un yeni sürümlerinin gelmemesi sebebiyle bazı uygulamalar ve oyunlar yüklenmiyor telefona.
  flash
 5. efsane telefondur. o ekran boyutunda görebileceğiniz en şık ve kullanışlı tasarıma sahiptir. kasası da çılgınlar gibi sağlamdır. kendisini samsung s6 ile değiştirdiğim gün yeniden doğmuş gibi oldum, orası ayrı.
 6. bence en iyi kasaya sahip telefon.
 7. apple ın 4.nesil telefonu.iphone 7 çıkacak hala yok camı güzel yok logosu güzel diye saçma şekilde övülen telefon.tamam fakirsiniz alabileceğiniz en üst iphone modeli bu olabilir ama böyle överek komik duruma düşüyorsunuz yapmayın.
 8. aldığım duyuma göre whatsapp ugulamasını iptal eden telefon.
 9. istikrarlı şekilde apple'ın kapitalist düzenine kendi çapımda protesto ederek kullandığım ürün. alt tarafı bir telefon . gereksiz paralar vererek sırf güncelleme problemi yüzünden değiştirmeyi düşündürten bu sistemden nefret etmemi sağladı. türkiye'de zengin kısımın kullandığı versiyonlarından dolayı insanlarda statü göstergesi olarak lanse ettikleri ürünler nedeniyle iğrenç bir vaziyete sürüklenmiştir. üzücü
 10. bir zamanlar sahibine ferrari egosu yaşatan telefon. şimdilerde ikinci ellere düşmüş bir antika.