acı aşk - a. taner elhan - youreads

    • izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (7.60)
acı aşk - a. taner elhan
eskişehir’de bir üniversitede edebiyat öğretmenliği yapmakta olan orhan, evlenmeyi planladığı ayşe’yle beklenmedik bir anda yollarını ayırıp istanbul’a gelir ve oya ile tanışır. fotoğrafçılık yapan oya ile belki de hayatının en mutlu günlerini geçirirken daha evliklerinin ilk günlerinde yaşadıkları kötü olaylar ile birlikte kendini zor bir aşk üçgeninin ortasında bulur. bir yandan da yeni tanıştığı öğrencisi seda, orhan’ı çıkılması güç bir yola sürüklemektedir. üç kadın arasında kalan ve hayatı alt üst olan orhan’ı zor günler bekler...


  1. 'komediyim ben hadi gülün' diyen çoğu filmden beni daha çok güldürmüş olan bir onur ünlü kalemidir. ayşe özyılmazel'e göre filmde ki gülünç sahneler sürekli aynı hastahane odasını kullanmaları ve aynı restoranta gitmeleriymiş. tamam herkes fikrini tabiki yazsın ama böyle yorumlarda beni kanser edecek bir gün. acaba kara mizah ne bir fikri var mı ? ya da gerçekten neye güldüğünü biliyor mu ? karşılaşırsam birgün bunları kendisine çok sormak istiyorum.
    bana göre film, anlayanına çok değişik bir tat bırakacaktır eminim.büyük ön yargılarla izlememe rağmen replikleri en başta olmak üzere beni şaşırtan ve kendini unutturmayacak bir filmdir.
    mavi