1. Sonunda bu da oldu.
  Dünün en beğenilmeyen yorumlarında sadece 6 yorum var. 5 tanesi aynı kişiye ait, diğer 1 tanesi onun adına açılan başlık.

  Nasıl anlatsam sana, ilk harflere baksana
 2. onu bunu geçte bir radyo yayını duyurusu neden eksilenir ? insanlar elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor biz ise bu yapılanları desteklemek yerine baltalıyoruz. iyi o zaman hiçbir şey yapılmasın ot gibi devam etsin bu mudur yani ?
 3. bazılarımızı üzen bazılarımızı ise tebessüm ettiren istatistik listesidir. tebessüm ettirme etkisinin üzüntü hisssettirme etkisinden daha kuvvetli olduğunu düşündüğüm listedir ayrıca.
 4. bugün itibarıyla yüzde kırkını kapladığım liste. on entry'nin dördü benim. istenmediğim yerde durmam arkadaş. en beğenilenler listesinde bir entry'im var. o da test amaçlı bakalım youreads'ı pohpohlayalım ne olacak diye yazdığım entry. youreads'ı eleştirince eksi pohpohlayınca şuku. bu zihniyetle ilerleyemez bu site. eleştiriyi sevmeli.

  edit: şimdi bu entry'de zülfiyare dokunanlar listesine gönderildi. bu entry'de ne var sadece durum tespiti.
 5. bildiğim kadarıyla rekoru 8 yorum ile hain kunduz'da bulunan listedir.
  (bkz: #106507)

  edit: yeni rekor 18/25 ile baran'a aittir. tebrikler baran

  zaman ötesinden gelen edit: badboy daha büyük bir rekor kırdı 18 haz 2016 da ama ne kırdı bilmiyorum
 6. kombinemin bulunduğu listedir.olur da eğer yorum yapıp girmemeyi başarabilirsem polisi ambulansı itfaiyeyi vs bilimum yeri arayabilirsiniz.
 7. 22 yorumum girmiş çoğu da şarkılar bu nedir sayın youserlar.bu şarkılar çıktığı zaman hiç mi dinlemediniz ? erkekler hiç mi ismail yk müzikleriyle 19 mayısta şov yapmadınız ? kızlar hiç mi hadise müzikleriyle ponpon dansı yapmadınız demet akalınla coşmadınız ? ulan hepiniz oradaydınız be.ne değişti de şimdi kalkmış geçmişinize saygı duymuyorsunuz.görende hepinizi ezelden beri deep purple coldplay falan dinliyor sanar.
 8. cliff ve badboy lale olduktan sonra listenin ilk 2 sırasını ele geçirdim. onların yokluğunu aratmayacağım.