1. bu sezon ankara devlet tiyatrosu tarafından sahnelenen, seyir zevki yüksek, müthiş bir oyun. tek perde, 95 dakika.
 2. geçtiğimiz sene haziran aylarında hacettepe üniversitesi ankara devlet konservatuarı oyuncularından; bu sene de ankara devlet tiyatrosu oyuncularından izleme şansına eriştim. her iki temsil de çok güzeldi, çünkü oyun gerçekten etkileyici bir oyun. ancak ben gençlerin heyecanlı ve coşkulu oyununu daha çok beğenmiştim.

  bu vesileyle tiyatroseverlere, tüm halka açık olan konservatuar bitirme tezi niteliğindeki bu gösterimleri kaçırmamalarını tavsiye ederim. oldukça eğlenceli oluyor.
 3. bu sene ankara devlet tiyatrosu oyuncularından izleme şansı bulduğum harika oyun.

  !---- spoiler ----!

  insan psikolojisini, kazanmak için her şeyi yapabilecek riyakarlıkta olduğunu çok iyi anlatmış ve kapitalizmin bizi nereye getirdiğini çarpıcı bir şekilde gözler önüne sermiş.

  !---- spoiler ----!

  ankara devlet tiyatrosu oyuncularını bir kere daha buradan kutluyorum. şahane bir performanstı.
 4. kişisel görüşüm adt'nin genel olarak vasat geçen 2015-216 sezonunda sahnelediği en başarılı oyundur. Ucunu kaçırdığımız bu kapitalist düzen içerisinde, olayların ne kadar saçma boyutlara ulaşabileceğini ve bunların insan psikolojisi ve davranışları üzerinde ne gibi sonuçlar doğurabileceğini çok iyi özetleyen bir hikayeye sahiptir. Eleştirel komedi, gerilim, sürekli devam eden bir paranoya ve merak hali, ve dahi muazzam oyuncu performanslarıyla kesinlikle izlenmesi gereken bir oyun Grönholm Methodu. Aynı konuya sahip 2005 yılı İspanyol yapımı el metodo (the method) isimli bir film de mevcuttur.
 5. !---- spoiler ----!
  biz orospu çocuğu görünümlü iyi bir insan aramıyoruz, iyi insan görünümlü orospu çocuğu arıyoruz.

  !---- spoiler ----!

  ankara devlet tiyatrosu'nun çok güzel ve başarılı oyunlarindan biridir. verilen mesajlar çok etkileyiciydi bana göre.