smurfs the lost village - kelly asbury - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.00)
smurfs the lost village - kelly asbury
şirinler'in yeni macerasında ekip yine bir görev uğruna yollara koyulur. gizemli bir harita ortaya çıkar ve gizli bir köyün yerini işaret eder. bunun üzerine bu köyün güvenliği artık şirinler'in ellerindedir. şirine, gözlüklü şirin, sakar şirin ve güçlü şirin gizemli ormanda yolculuk ederek bu köyü keşfetmeye karar verirler. ancak kötü kalpli gargamel'in de bu haritadan haberi olur ve o da bu gizemli köyün peşine düşer. artık bu köyü gargamel'den önce bulmak şirinler'in en büyük görevi haline gelir. bu yolda şirinler tarihinin en büyük gizemini de çözeceklerdir...
ilk iki filmin başarısından sonra yapım ekibi serinin üçüncü filmi için de mutfağa girdi. sony pictures animasyon stüdyolarından çıkma olan senaryosu karey kirkpatrick ve chris poche'a emanet.
 1. Senaryosunu, efektlerini önceki filmlere göre daha çok beğendim. gerçi daha çok keyif almamda sinema salonunda tek başıma olmanın verdiği rahatlıkla sevgili koltuğuna yayılıp izlememin katkısı da olabilir :) konu devam filmine hizmet edebilecek türdendi aslında ama yeni karakterlerden biriyle(*:spoiler olmasın diye yazmayayım onu ;) ) şirin baba arasında beklediğim diyalog geçmedi. fragmanı şöyle olan filmden magazinsel bir diyaloğu spoilerda vereyim :

  !---- spoiler ----!

  şirine, karşılarına çıkan manzara karşısında coşkuyla "hiç böyle güzel bir şey görmemiştim." deyince, Güçlü Şirin ona bakarak "ben her gün görüyorum" der :)

  !---- spoiler ----!