sözlük nick'lerinden tip tahmini yapmak - youreads 1. bir üstteki nickten yola çıkarak, aslında olmasını dilediğimiz özellikleri de katıp yürüttüğümüz tahmin oyunu.

  (bkz: let the game begin)
 2. madam bovary - kızıl saçlı, salaş giyinen, birada bomonti, sigarada winston, kpss hazırlanan öğretmen adayı.
 3. martin eden sanırım tyler durden gibi giyinen ama daha esmer biri. bir de markası alfa romeo mu maserati mi karar veremediğim bir arabası var. anahtarları masanın üzerine koyuyor ama kot pantolonda rahatsız etmesin diye. hava atma amacı gütmüyor.

  az daha uğraşsam tc kimlik no'sunu da yazacağım.
 4. cehaletin ezelden baba vücudlu, hafif kirli sakallı, kot tişört takılan kalender biri. elindeki kafkayı bırakıp akşamki maça amigoluğa gidecek bir havası var.
 5. bozuk musluk - iri yapılı, v yaka giyen erkek. dağınık saçlı ve buğday tenli. rockçı olabilir, sigarada malbuş kullanıyor olabilir^:iyi salladım :d^
 6. xururuca - geçmişte yaşayamayacağını bilse de hep eski özlemi içinde olan, soluk renkli kıyafetler seçen, sade bir saç stili ve yanından hiç ayırmadığı sırt çantası olan bir doktora öğrencisi.
 7. bir anketler bir de böyle oyunlardan nefret ederim ama dur bakam bunu merak ettim şimdi^:swh^
 8. the windy city - kıvırcık ve uzun saçlarını rüzgarlı şehrinin rüzgarlarına salar.^:swh^
 9. akigo - şirin bi ege ilimizden bir matematik öğretmeni olarak anadolu'nun teee öteki ucuna atanmış çocuklara bilim öğretme aşkında genç bir öğretmen.^:swh^^:enrtylerden kopya çekmek^
  arkadaşlarıyla kumar masalarında kingden kinge koşarken kirli sakal bırakmayı ve birasını yudumlamayı sever.