sözlük nick'lerinden tip tahmini yapmak - youreads 1. xururuca - geçmişte yaşayamayacağını bilse de hep eski özlemi içinde olan, soluk renkli kıyafetler seçen, sade bir saç stili ve yanından hiç ayırmadığı sırt çantası olan bir doktora öğrencisi.
 2. probabilite - istatistikle uğraşmaktan saçlarının ön kısmındakileri kaybetmiş, iş yerinde yuvarlak gözlük ve mavi takım, açık mavi gömlek, mavi kravat; dışarda ise favorisi siyah kot siyah tişört. rockçı ve harley'ine binerek arada gözden kaybolan biri.
 3. wrongside
  her şeyi gözlemleyen, üzerinde iron maiden'ın siyah tişortü olup, sessiz sakin gezinen, ancak kıvırcık saçlarına rağmen asla mutluluğunu kaybetmeyen, zekanın hasının onda olduğunu sanıp, umarsıca öpüşen, bir yandan da komedinin dibine vuran ve gerçekten güldüren birey.
 4. wrongside-uzun saçlı , esmer. hafif rock ve blues dinler , hayattan pek beklentisi yoktur bi harley'si olsun yeter
  bragi
 5. hadi tekrar başlatalım şunu ^:swh^ alttakini editleyeceğim
  edit: öncelikle sevgili manaci yorumunu kahkalarla okudum ama fahri işine biraz bozuldum.
  sen uzun boylu, esmer, parmakları uzun, sigara içen, güleç birisin.
 6. fahrenheit: isim fahri.. doğal olarak mühendislik okuyor (ya da okumuş...yok..hala öğrenci) siyah kemik gözlüklü... kıvırcık bonus saçlı... suratında bazen yanaklarda sivilce var bir iki tane ... hafif tombul..


  not: birazdan birisi dayanamayıp buraya "geldi yine tipini..." karikatürünü bkz.liyecek diye korkuyorum

  edit: "bonus" sözcüğüne "bonosu" yazan bir telefondan girilen bu yazının kaçınılmaz düzenlemesi...bak bir iki satır altında da "liye çek " diye t9 müdahalesi olmuş... bono...çek. .. kıymetli evrak hukuku dersi mübarek..
 7. ulgan: fularlı bir zata benziyor ama sanki genç gibi de duruyor...
 8. muchmorelitizm handikaplı üst oynuyorum bakalım tutucak mı :)
  psikoloji ya da sosyoloji okumuş, aile bakanlıgına baglı sevgi evlerinde çalışıyor. esmer iri dalgalı saçları var. fazla makyajdan hazetmez. kozmetik indirimlerini degil festival biletlerini kovalar :)
  blues dinliyor ama arada gizli gizli efkarlanıp ferdi baba eşliginde aglamışlıgı da var :)
 9. madao802 muhtemelen erkek 1.81 boyunda uzun şaçlı, ortalama tipte bir insan. nickinkindeki 802 boğaz manzaralı bir otelde oda numarası olabilir. yalnızlığı seven geceleri porto şarabı içen biraz aykırı kişilikli bir canlı