1. o utanmaz sahsiyet benim.. senelerdir beklettigim ekürim artik cözümünü buldu sonunda..

  misal asil saati 13`de olan randevuyu bana saat 12`de diyerek beklemekten kurtulmustur..(beklemek hakikaten sıkıcıymıs)

  bana dersimi verdigin icin tesekkür ederim at kafali arkadasim..
 2. bu arkadaşlardan birisi de benim sanırım.

  haftasonu arkadaşlarla buluşmak için aradıklarında yarım saate geliyorum diyip bazen 2-3 saat beklettiğim bile olmuştur. bekletmemin sebebi ise gittiğimiz mekanda hiç birşey yapmamamız. herkesin elinde telefon internette dolaşıyor. bunun için bir cafeye gitmeye gerek yok evde de aynı şeyi yapabiliyorum ben.


  sizde geç kalan arkadaşlarınıza kızmadan önce bi ortama bakın. acaba bu çocuk neden geç geliyor diye. gidip bir cafede 8 saat telefonun başında oturmak sizi sosyal yapmıyor.
 3. bir gün biri elimde kalacak insan modeli. ya birkaçını aynı şekilde bekleteceğim ama ne zaman ya da çekip gideceğim. yoksa anlamıyorlar. insanlar beklemesin diye on, on beş dakika önceden giderim hep. insan arada geç kalır. bu normal de sanki sürekli bu geç kalan insanlar gıcıklığına olur gibi hep benim etrafımda toplanmış. çok fazla samimi olmadığım bir kızla görüşeceğim bugün bir şey sebebiyle. o da böyle çıktı. sağ olsun evden çıkmadan on dakika önce söyledi de hazırlanmış bir şekilde, evde haber vermesini bekliyorum çıkmak için. bir montum eksik oturdum, bekliyorum :(

  edit: sözlükçe geç gidiyorsunuz galiba :) bu durumdan hoşlanmak zorunda değilim sanırım :)