survivor 2016 - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.54)
survivor 2016
türkiye'de tv8'de yayınlanan acun ilıcalı ve alp kırşan tarafından sunulan yarışma. dominik cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. haftada 5 gün cumartesi, pazar, pazartesi salı ve çarşamba günleri yayınlanmaktadır.

ünlüler;
çağan atakan arslan, ebru öztürk, eda akkaya, ezgi avcı, ibrahim yattara, nagihan karadere, seda tetik, serkan ercan, tuğba özay, yağmur özdemir, yılmaz morgül, yunus günçe, mehmet özyay
gönüllüler;
aylin şallı, damla can, efecan dianzenza, gizem kerimoğlu, gizem memiç, ibrahim giydirir, nihal candan, semih öztürk, serkay tütüncü, zafer mete


 1. televizyonculuk açısından başarılı bir prodüksiyon. adada kurulan set, kurgu ve yerel çekim ekibini kastediyorum.
 2. ünsüzlerle ünsüzlerden bir tık ünlülerin lüzumsuz zayıflama programı.

  beyni kavanoza koyarak da izlenebilecek oluşum.
  iudex
 3. sadece ilk survivoru izleyip beğenmiştim yunan vs türk olanı. ondan sonraki birkaçı da fena değildi herhal ama son 3 4 tanesi tamamen saçmalık. tv izlemem zaten.
 4. yılmaz morgülün beni benden alan yorumlarıyla,ünlüler içindeki ağır hakaretlere varan tartışmalarla beni benden alan gerçek bir beyin yıkama makinesi,severek izliyoruz.
 5. yattara' nın kazanmasını cani gönülden desteklediğim yarışma. ha oy moy atmam onu da söyleyeyim. izleyenlere ateş eden bir kitlenin hala başlığa uğramadığını görmüş olmanın sevinciyle coşmaktayım.
 6. yemek yerken izlemesi kabul ediyorum acimasizca ama keyifli olan program.
 7. ahaha pis yedili sonunda yola geldi ve nihal in ne mal olduğunu anladı.
  semih ozturk bir kez daha haklı çıktı
 8. saçma sapan türk dizeleri yerine izlemeyi tercih ettiğim tv yarışması. bayılarak izliyorum onu açıkça da söyleyeyim ^:swh^

  tek sıkıntı oyunların çok fazla gösterilmesi bunun yerine daha çok ada hayatını, kavgaları, aralarındaki sohbetleri, ateş yakmalarını, hindistan cevizi toplamalarını gösterseler daha bir zevkle izleyeceğim. çünkü yarışmanın adı survivor, hayatta kalmak için adada olanlar daha ön plan da olmalı.
 9. oynadıkları oyunlar çok hoşuma gittiği için beynimi oyunculara ziktirdiğim program.
 10. yarışmaları için izliyorum umarım saçma sapan ada hayatı değil de daha çok yarışma oyun gösterilir.o heyecan o stres i yaşamak istiyorum bir tarafı seçerek yoksa s*kmişim dominik i. ne yapayım ıq su 10 u geçmeyen adamların birbirlerine laf sokmalarını.