1. bugün itibarıyla yeni düzene geçmiş radyodur. yayın akışına buradan ulaşabilirsiniz.

  son durumda her gün 21:00-22:00 arasında radyo tiyatrosu dinletileri olacak. meraklılarına duyurulur. yeterince katılım olursa belli bir hava yakalanır diye düşünüyorum. radyo tiyatrosu için ayrıca bir alan açıp orada derli toplu halde yayın kayıtlarını kaçıranlar için paylaşacağız. bu akşamki dinletimiz: "bir cuma hikayesi" olacak.

  dj canlı yayınları dışında kalan saatlerde ise klasik müzik dinletisi sunulacak. o da bu akşam 19:00 itibarıyla başlayacak. radyonun asıl konsepti programlar dışında kalan zamanda klasik müziğe evrilecek. dinleyicilerin kitap okumaları sırasında rahatlıkla dinleyebileceği bir radyo olma hevesindeyiz. özellikle çok yakın bi zamanda android uygulamasını çıkınca kimileri için vazgeçilmez olacak diye düşünüyorum.

  şu an idareten 80'ler konsepti devam ediyor. bunların dışında yayın yapmak isteyen, orjinal fikirleri olan, program yapmak isteyen arkadaşlar olursa bana ulaşabilirler. radyonun sloganını oylama ile birlikte belirledik, konsepti bu doğrultuda slogana uygun hale getirmeye çalıştık. umarım "interaktif kültür radyosu" olmayı başarabiliriz. fikirlere ve desteğe açığız inceleyip görüş öneri bildirmenizde fayda var.
  abi
 2. 11 kasım gününü 12 kasım gününe bağlayan gece yayınlanan bula matari programında aşağıdaki linkte görülebilecek şarkılar, besteler, danslar, aryalar çaldı.

  http://hizliresim.com/WEzqLm