1. bir youreads radyo olsa fena olmaz fikri ile aklıma gelmiş olup, çeşitli şiir söyleşileri ve müzik saatleri ile tadından yenmeyeceğini fark etmeme sebep olmuştur. yetkili mercilere duyurulur efendim, gece 00:00 - 02:00 arası yayına da talibim.
 2. aklıma geldi başlığı açayım dedim de düşünülmüş zaten. modlara duyurulur talep var.
 3. başlangıç olarak sağ tarafta bulunan "dünün müziklerinden" çalma listesi oluşturulabilir.
 4. 80'ler 90'lar ağırlıklı olur, arada güzel şiir ve kitap alıntıları yapılır. kendini aşan bir radyo olur düşüncesindeyim. ben de 22:00 - 00:00 arasındaki yayına talibim.
 5. 1-1,5 ay önce buradan bir arkadaş ile konuşuyorduk - nick'ini şimdi hatırlamıyorum, radyo'da belli saatlerde programların yapılabileceğini hatta dışarıdan da bazı arkadaşların katılarak bazı edebi eserli seslendirerek radyo tiyatrosu ya da kitap seslendirme yapılabileceğini konuşuyorduk.
  dışarıdan kişiler diyorum çünkü seslendirme eğitimi almış dizi ve sinemada yan ve küçük rollerde seslendirme yapmış kişiler var tanıdığım. o arkadaşlar ve onların üyeleri yönlendirmeleri ile bir radyo tiyatrosu neden olmasın. zaten o arkadaş da daha önceden radyo yayını yaptığını biraz deneyiminin olduğunu söylemişti.

  burada bulunan bir çok arkadaş üni. öğrencisi. onlarda radyo tv okuyan arkadaşları vardır. yoksa bile, o kişileri bulmak tanışmak zor iş değil. organize olunur.

  bunlarıo youser ile konuştuk. sonra abi ile iletişime geçtik. geçen ayın 15inde bazı altyapı hazırlıklarına başlanacağı söylemiş. bende ayın 13 yada 14 ünde mesaj attım. ''işler ne alemde? diye. sonra mı? sonra bir hafta uzaklaştırıldım.

  bu da böyle bir anımdır.

  hee hala bekliyoruz. umarım güzel işler yaparlar.
 6. 90ların unutulmuş olan hip-hop, trip-hop, deep house, progressive techno'ları ile gün içerisinde her hangi bir saat aralığında destek vermek istediğim müthiş fikir.
 7. www.youreadsfm.net de test yayınıyla hayatına başlamış olan oluşum. Yeşillendiriniz efendim.
 8. hayırlı olsun. bu başlıktan ya da çevrimiçi olarak tünel'den tasarım ve işlevler hakkında computerguy'a görüş-öneri bildirmekte fayda var.
  abi