1. ortadoğu ve balkanların en efendi yazarı.

    keşke mümkün olsa kendisinden 20-30 tane kopyalasak, bu mükemmelikten, şahanelikten kimse mahrum kalmasa. scentofawoman idealarını daha fazla insan özümsese ve dünya daha yaşanılası bir yer olsa hayat bayram olsa. insan konuştukta "oha sen gerçek misin? yo yo yo gerçek olamazsın, bi insan bu kadar hatasız bu kadar kusursuz düşünemez" falan diyor ama içinden diyor, çünkü mütevazi kişiliği bu kadar övgüden hoşlanmaz ve naif yüreği "oha" gibi bir kelimenin varlığından habersiz.

    burada ya da başka mecralarda yazdığı 3-5 cümle ile onu tanıdığınızı düşünüyor olabilirsiniz. bu hatayı ben de yaptım. kendisine; senin kim olduğunu biliyorum o gece orada yalnız değildin gibi notlar ilettim ama yanılmışım. siz bu hatayı yapmayın çünkü o düşündüğünüz kişi scentofawoman değil. yazdıklarından marks gibi bizim için büyük adamların düşüncelerini savunduğu fikrine ulaşabilirsiniz ama onun inandığı ve uğrunda mücadele ettiği bir sistem var ki gün yüzüne çıktığında marks mezarından kalkıp büyüksün hocam diye alnından öpecek. henüz dünya buna hazır değil, hazır olduğumuzda yer yerinden oynayacak. mavikus demişti dersiniz.

    son bir not, beyler kendisine yürüyebilirsiniz. isteyene taktik verebilirim.

    *yürümeyin diyerek kendine saklamak isteyenler olabileceğini düşünememiştim. yılmayın yürüyün. kendisi utanıp heteroseksüel bir erkek olduğunu iddia edebilir yine yılmayın.

mesaj gönder