1. yıllar önce kurduğu tek kişilik grubu burzum ile müzik dünyasına bir dönem damga vurmuş, zamanında kilise yaktığı ve mayhem üyelerinden euronymous'u öldürdüğü için yaklaşık 15 yıl boyunca hapiste kalmış, internet ve sosyal medyadaki metal müzik içerikli sayfalarda bolca alay konusu edilmiş, şu sıralar ailesiyle fransa'da yaşayan ve kişisel youtube kanalı üzerinden dünyadaki siyasi ve toplumsal gelişmeleri kendince yorumlayan, ırkçı düşüncelere sahip norveçli black metal sanatçısı.

  müziği harika ötesidir ve özellikle gece geç saatlerde dinlenmesi tavsiye edilir.
 2. şayet kara metal* topluluğu:

  ak parti seçmeni ise,
  kendisi recep tayyip erdoğan'dır.

  ortalama bir türk müzik dinleyicisi ise,
  kendisi tarkan'dır.

  amerika ise,
  kendisi paradır.

  öyle de bir adamdır.

  yaptığı müzik zamanında yeni türler ortaya çıkmasını sağlamış. hatta bunu yaparken de bildiğimiz bilgisayara takılan kafatelefonu* kullanmıştır. bir kaç tane tarihi kilise yakmış, -güya- kendini savunmak için birini 21 kere bıçaklamış, ardından norveç'te alınabilen en yüksek hapis cezasını yemiştir.

  suçları dolayısıyla gittiği mahkeme sırasında çekilmiş gülen fotoğrafları da mevcuttur.
 3. şimdilerde emekli albay sendromuna yakalanmış sanırım. fransa'da şehrin dışında bir yere ma'aile yerleşmiş. domates-biber yetiştirip ormandan odun kesiyor, tarihi, siyasal, politik ve ahlaki dersler verici videolar çekip youtube'da yayınlıyor. modern tarımdan, hormonlu gıdalardan, beyaz ırkın soykırıma uğratılmasından (müslümanların avrupa'ya alınması) ve şişman insanlardan da hiç hazzetmiyor.

  zamanında 1 -yazıyla bir- adet insan öldürmüş bir neo-naziden ahlak ve hayat dersi almak istiyorsanız müthiş bir kanal bence.

  link