1. 18:45 sularında meydana gelen patlama..

  edit: geçmiş olsun ankara..
  bbs
 2. sesten o kadar korktum ki yine bir yer patladı diye ağlamaya başladım. çünkü bir önceki sesin aynısıydı. artık patlama ve gök gürültüsü seslerini birbirinden ayırt edebiliyorum.
  sinirlerim çok bozuldu. kızılay avm diyorlar, güvenpark diyorlar her gün olduğum yerler oralar benim, ankara'daki herkesin öyle. ölelim de kurtulun yeter şu çektiğimiz, bu memlekette!!!!
 3. 1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  32
  33
  34

  bütün türkiye milletinin başı sağ olsun
  (bkz: istihbar edilen terör eylemleri)
  * 18:45 de gerçekleşen patlama.
  * 19:00'a kadar hiç bir haber kanalı yayına girmedi.
  * 19:00 ntv: "çok sayıda yaralı bilgisi var"
  * 1 otobüs(*:284 numaralı bakanlıklar otobüsü) tamamen yanmış, yer: güvenpark otobüs durağı/ankara
  * ntv: "çok sayıda hayatını kaybeden var"
  * bomba yüklü araç olma ihtimali kuvvetli
  resim
  resim
  resim
  patlama anı video
  * Onlarca araç hurdaya dönmüş durumda.
  * daha önce Ankara'da geniş kapsamlı koruma olacağı söylenmişti. çok güzel korunuyoruz tebrikler.

  !---- bu zaman kadar ne oldu ----!
  Ankara’da son olarak 17 Şubat’ta bomba yüklü bir araçla intihar saldırısı gerçekleştirilmiş, 28 kişi hayatını kaybetmişti. Saldırıyı TAK adlı örgütün gerçekleştirdiği ortaya çıkmıştı.

  10 Ekim’de Ankara Garı’nın önünde meydana gelen patlamada da 107 kişi hayatını kaybetmiş, 500’den fazla kişi yaralanmıştı. Saldırının failinin IŞİD militanı olduğu anlaşılmıştı.
  !---- bu zaman kadar ne oldu ----!
  * yayın yasağının eli kulağındadır
  * 19:36 trt: gündüz şırnak'ta 1 terörist etkisiz hale getirildi.
  * 19:36 atv: ygs falan filan.
  * 19:45 hala resmi açıklama yok, galiba haberleri de yok
  * 19:45 olay yerinde yaralı kalmamış
  * 19:45 yayın yasağı geldi
  * 20:08 resmi açıklama: olay yerinde 20, hastaneye götürülürken 5 ve hastanede 2 olmak üzere 27 kişi hayatını kaybetti. 75 yaralı var.
  * yeni video
  * 00:00 Sağlık Bakanı: 30 kişi olay yerinde 4'ü ise hastanelerde olmak üzere 34 kişi hayatını kaybetti. (*:13 mart 2016 efkan ala'nın ankara patlaması ile ilgili açıklaması)
 4. dost kitapevi titremiştir. distopyanın gerçeği.
 5. mebusevlerinden net duyulmuş olup ilk haberler güvenparkta patlama olduğu yönünde. 10 dakikadır ambulans sesleri geliyor. 1 saat önce oradaydım yine tesadüfen yaşıyoruz.
  vagus
 6. show tv şu an veriyor haberi
 7. buradan canli olarak takip edilebilir olay yerinden. internette buldugum bir yayin.
 8. ben artık gerçekten yoruldum ve yıldım.
 9. daha dün twitter'da simerazzi isimli kullanıcı abd büyükelçiliği'nin yayınladığı uyarıdan bahsediyordu fakat ne istihbarat ne emniyet büyükelçiliğin uyarısını sallamamış! demek ki ertesi gün bu olay oldu. hiçbir şey yapmayıp twitter'ı takip etse şu anki konumundan daha iyi durumda olurdu milli istihbarat teşkilatı.

  voltaire'in kutsal roma cermen imparatorluğu için ne kutsal ne roma ne de imparatorluk şeklinde bir yorumu vardı. aynısı milli istihbarat teşkilatı için de geçerliymiş anlamış olduk.

  edit: saldırıda kullanılan aracın merasim sokak olayındaki araçla aynı model olduğu söyleniyor. bu arada twitter da yavaşlamış sanırım yine başladık. sırasıyla twitter yavaşlar, bu durumda hökümetin suçu ne? diyenler ortaya atlar, bir yetkili! çıkar bıçak kemiğe dayandı der sonra da bir ay sonraki saldırıya kadar diğer taciz tecavüz olaylarını konusuruz. gündemin batsın türkiye.

  edit2: hamdolsun yayın yasağı da geldi. bu arada bu gece yüksekova ve nusaybin'de operasyon başlatılacağına dair dedikodular vardı -ki ilgili yerlerde sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş, bir önceki patlamada kullanılan araç ve yönteme de bakarak yine aynı bok sanırım. yaralılara acil şifalar diliyorum zaten yapacak başka bir şey de kalmadı.
 10. kızılay'da olan patlama ve yaralıların olduğu belirtiliyor. umarim ölü yoktur.
  gunez