1. fenerbahçe'nin hırvat hakem tarafından katledildiği maç. her ne kadar beşiktaş taraftarı olarak sinirlensem de, kendilerine buradan şunu hatırlatmak istiyorum; türkiye süper liginde rakiplerin zaman zaman tam olarak böyle katlediliyor.
 2. Hırvatistan spor ajansından şöyle bir haber var. http://www.vecernji.hr/nogomet/skandal-ivan-bebek-feneru-iskljucio-tri-igraca-jedan-ga-cak-i-udario-1069283

  Fanatizm gözlüklerinizi bir kenara koyarsak uefa tarafından gönderilen bir tetikçinin yönetimini izlediğimiz maç olmuştur. Fenerbahçe'yi seversiniz ya da sevmezsiniz hatta nefret bile edebilirsiniz ama salt fanatizmle bu maçın hakemini aklamaya çalışma samimiyiyetsizliğini göstermeyin en azından.

  Bugün sarı-lacivert yarın siyah beyaz öbür gün sarı-kırmızı çıksakta sahaya, Türk takımları olarak dışlanmaya biçilmeye devam edileceğiz. Açık olarak UEFA terör içindeki bir ülkede spor musabakalarının yapılmasını istemedi ve düğmeye basıldı.

  Bu yaz milli takımın maçlarını izlerken umarım bu maç aklınızın bir köşesinde kalır da ne demek istediğimi anlarsınız.

  edit=imla
  windy
 3. galatasaraylı olmama rağmen bu sezon fenerbahçenin oynadığı futbolu göz önünde bulundurarak en az finale kadar gideceğine inanıyordum. ban göre hoca yanlış 11 ile çıktı maça diego yerine ozan nani yerine volkan şen olmalıydı yazık oldu.
 4. hakemin allah belasını versin.

  not: cimbom
 5. maçın başında braga bir gol atarsa çok zevkli olacak maç. yoksa fenerbahçe yine oyunu kilitleyip 0-0 yatmaya çalışacak, bizi de gece yarısı olmadan uyutacaktir.
 6. fenerbahçenin beraberlik için ter akıtacağı maç. sonuç 1-0 braga galibiyeti ile fenerbahçenin uefa avrupa liginde çeyrek finale kalması şeklinde olacaktır tahminime göre.
 7. braga hakkıyla yenseydi cidden üzülürdüm. ama fb'nin türkiye'de hakemlere oynamasını, kamuoyu oluşturarak ve federasyon ayağıyla hakemleri baskı altına almasını, sürekli yerlere yatan oyuncularını, hakem odası basan başkanını unutamıyor bu yüzden avrupa'da hakemler yüzünden elenince adalet yerini bulmuş gibi hissediyorum. sevindim demiyorum. sadece etme bulma dünyası.
 8. aziz yıldırım'ın forsunun sadece türk hakemlerine geçtiğini gördüğümüz maç.
 9. fenerbahçe nin başarılı olucağına inandığım maçtır.
  ilk maça göre daha tedbirli olacaktır ancak bir gol bulması turu getirir.
 10. benfica ile oynadığı maçı hatırlarım. hep hatırlayacağım. hayatımın en kötü dönemine denk geliyor.