1. şu yorumu ile umut sarıkaya'ya selam çakan, yer yer çok uyuz olduğum ancak son bi kaç gündür başkalaşım geçiren mizahını beğendiğim john nash.
 2. kampüs cadıları adlı oluşuma dahil olan ve şiddet eylemi ortaya koymuş olan kadınların tecavüze uğramaları gerektiğini savunan youser. fakedir, troldür anlamam; silinme ihtimaline karşı girdiği entry'yi şuraya koyacağım, akıllarda bulunsun.

  "bir avuç kezban, ulan hiç güleceğim yoktu adamcağızı dövmüşler, tek tek bulunup tecavuz edilmeliler." by clifford clavin, link: #96453
 3. #96453
  (bkz: tck 39/2-a)

  not: sözkonusu yorumu neyseki silinmiş, kabizkugu isimli arkadaş yorumu not etmişti, ondan aktarıyorum:
  #96475
 4. --> yine geldi tipini... ^:şaka şaka...^
 5. Sonuç nedir? Hala troll mu yoksa tövbe mi etti, voltranla aşkları ne durumda?
  Biri sonucu bana söylesin, bu kadar sayfayı okuyamayacağım.

  Edit: şu yorumundan sonra troll olup olmadığı değil insan olup olmadığı konusunda şüpheye düştüm. http://youreads.net/yorum/173922

  Özgecan aklına gelince insan olan gülemez çünkü. sadece özgecan değil, sadece kadınlar da değil, insana hatta her canlıya yapılan her türlü işkence için aynı şeyi düşünüyorum.
 6. can gox'a aşırı benzeyen, zeki görünümlü youser. ^:zeki görünümlü...^

  1
  2

  ayrıca havuz problemlerinde çok iyidir. uğurlu sayısı da 7.
 7. Bu herif şu yorumunda açık açık diyor ki " yine ortalığı karıştıracak şeyler yapacağım" en azından benim yorumdan anladığım bu. Şimdi bu adamı lale yapmayacaklarda kimi yapacaklar?

  Bu herifin buraya tek başına verdiği zararı kim verdi başka? Bu herif yüzünden kaç yazar burada yazmayı bıraktı? Herif insanların kurduğu platforma zarar versin ondan sonra boş yere lale yapıldı de. Oldu canım başka?

  Nasıl gündelik hayatımız, hukuksal kurallar ve toplumsal normlar tarafından bir düzen içerisinde ilerliyor ve bunlara aykırı davranış yapanlar cezalandırılıyor ise burada da aynı durum söz konusu. Ha şuan için Türkiye'de hukuk'un güveninirliği şaibeli ama bu başka konu.

  Bırakın şu "bana dokunmayan yılan bin yaşasın", "clif gerçek hayatta çok iyi biri " kafasını. Az bile yapıyorlar bence. Bu platform şuan bu haldeyse sorumluları bu herif ve bu herife yıkama yağlama yapanlardır.

  Not : hadi cliff'i koruma ve yaşatma derneğine üye olan yazarlar linç edin beni :)