1. son bakımdan sonra zaten can çekişen mesaj sistemine gelen mesajı göstermeyerek sıva çektiler. bir dahaki bakımda mum dikmelerini bekliyoruz.
 2. o da bir şey mi?
  benim 3 tane görünüyor üzerine tıklayınca kaçıyor.
  parov
 3. bir youser olarak gelen mesaja hemen cevap vermek gerekli aman sonra cevaplarim derseniz gelen mesaji bulmaniz cok zor. bu duzenlemeyi yapan kisi iliskilerde "msglsn galiba neyse kib bye" yazan kisiyle ayni. gec gelen mesajlarin intikamini aliyor. gelen mesajlara hemen cevap verin arkadaslar kizdirmayin birilerini.
 4. bu gelen kutusu ne olmuş böyle ya anlamlandıramadım.gelen mesaja anında cevap verirsem eğer konuşma giden kutusundan devam edebiliyor ama gelen mesaja anında cevap vermezsem (genelde veremem bir süre düşünür takılır öyle yazarım) gelen kutusundan mesaj uçuyor ve tekrar göremiyorum.bunu sadece ben mi yaşıyorum nedir durum..
 5. burada mesajlaşmak o kadar kötü bir hale geldiyse tavsiyem, mesene adresi falan isteyin, burası çok kasıyor diyip özele kaçmak da kolay olur.
 6. bakın burada ne buldum! :)

  çok da ş'apmayalım tamam ama...hangi bir hafta?!
  mesut
 7. sıkıntı büyümüş. 6. hislerimizle youser seçip mesaja ulaşıyoruz.
 8. toplaşın bakalım size görünür mesaj nedir? nasıl atılır onu anlatayım.

  öncelikle bendeki gibi, kişinin yolladığı mesaj sayısındaki artışı algılayabilecek bir fotografik hafızanız yok, farklı yöntemlerle gelen mesajı bulamıyorsanız veya bedboydaki gibi bir 6. hissiniz yok ise bu anlatacağım yöntem tam size göre.

  görünür mesaj kodu, aslında olan ancak görünmeyen mesajları görür hale getirmeye yarayan minik bir koddur. aslında gittiği zaman görünmeyeceğini bildiğiniz bir mesajı görünür halde yollamaya yarayan bir kod.

  nedir bu kod? nasıl yazılır?

  öncelikle gelen kutusuna giriniz. mesaj yazmak istediğiniz kullanıcının kutusuna giriniz. mesaj yazma kutusuna tıkladınız ve mesaj yazmaya başlamadan önce =!#31# yazdınız. bir de =!#06# var ama onu boşverin. şimdi size bunu anlatamam hem kötüye kullanmak isteyenler olabilir. bu kodu yazdıktan sonra normal şekilde mesajınızı yazmaya devam edebilirsiniz.

  bu şekilde kolaylıkla yeni aşklara yelken açabilir, akşama çılgın partiler ayarlayabilir, kasan konuşmaları watsappa taşıyabilirsiniz.
 9. şimdi size mesajlarınızın neden kaybolduğunu kısaca anlatıyım.

  geçtiğimiz aylarda mesaj kutusuna tıkladığınızda size ait olmayan mesajlar görüyordunuz. bu durum interaktif kültür ağında çokça tartışılmıştı. bi çözüm uzun zamanlar boyu getirilmemişti. uğraşmak istememişlerdi.

  geçtiğimiz hafta computerguy sunucu hizmetini fransa dan türkiye ye taşıdı. taşıma sırasında "elime mi yapışacak?" diye kendince sorunu düzeltmeye çalıştı. tabiki düzgün yapamadı. kader işte ne yapıcaksın.