milletçe alkışlıyoruz - youreads

 • youreads puanı (9.43)


 1. sanırım seçimlerle ilgili cumhuriyet halk partisi reklamı.
  şahsen sloganı beğendim. ^:hadi bakalım hayırlısı^

  özellikle trafonun yanındaki kedi güzel ayar olmuş.
  (bkz: subliminal mesaj)
 2. benim türbanlı bacım, çiftçim, köylüm, işçim bu subliminal mesajı ne kadar anlayacak büyük bir soru işareti.

  edit: akp seçmeninin geneli sözlüklere bakmıyor ki, bırak benim yorumumu görsün. tv izliyor bu kesim. ayrıca hiçbir şekilde aşağılama yoktur bu yorumda. olduğunu söyleyen komplekslidir.
 3. trafo yanındaki kediye ailecek güldüğümüz seçim reklamı.
 4. ali taranın elinden çıkmış diyolla.ben beğendim ama ülkenin ne kadarı trafo yanındaki kedinin verdiği mesajı alır orası muamma.
 5. chp'nin ak parti'ye güzel bir gönderme yaptığı reklam filmi. ama seçmen ak partinin seçmenini "anlamaz, mesajı alamaz" diye aşağıladıkça göndermeden ibaret kalacağı da ortada. bu insanlar sizin yazdıklarınızı görüyor. ve bunları okuyunca "acaba gerçekten anlayamayacak kapasitede miyim, tekrar mı düşünsem" demiyor. sizden uzaklaşıp ak partiye oy vermeyecek olsa da gidip inadına ak partiye oy veriyor. 12 yıldır uygulanan taktik bu. işe yaramadığı da ortada.
 6. alkışlamak güzel bir tepki verme şekli. bende alkışlıyorum; her türlü milliyetçiyi her türlü yobazı her türlü fanatiği, kısacası her türlü dar kafalıyı. milletçe alkışlıyoruz.
 7. olmamış dediğim slogan olmuş. "kışkışlıyoruz" diyelermiş daha iyiymiş. alkışlamak taktir ve onaydır. alkışlayarak kimseyi yollayamazsın. ıııh olmamış arkadaş.