1. 1945, sydney, avustralya doğumlu, çok güzel konserler çekmiş yönetmen. 2018 yılında vefat etmiş.

    1967 yılında ingiltere, worcestershire'daki witley court'da, en güzel şarkılardan olan procol harum grubunun a whiter shade of pale için ilk tanıtım klibini çekti. vietnam savaşı haber filmi görüntüleri de var.

    1969'da yaptığı popcorn kafa yapan bir iş olmuş; the groove, the beach boys, johnny farnham, bee gees, ravi shankar, twiggy defilesi, the rolling stones, otis redding, the small faces, the spencer davis group, sebastian jorgensen, tim walker, jimi hendrix, the easybeats, joe cocker, russell morris, traffic, vanilla fudge, kim fowley.

    1972'de wembley stadyumu'nda yapılan ikinci ama ilk konser denilebilecek the london rock and roll show konserini çekti. harikulade bir konser mutlaka izleyin youtube da var. the house shakers, heinz, screaming lord sutch (manyak züpper deli), babalar bo diddley, jerry lee lewis, bill haley and his comets, little richard, chuck berry.

    1973'de led zeppelin in new york da madison square garden da verdiği efsane konseri (the song remains the same) çekti. okuduğum yerlerin yalancısıyım kendileri çok beğenmemiş ama bana göre ve birçok dinleyiciye göre en iyi performans gösterdikleri konser. çaldıkları şarkıların çoğunun en iyi versiyonları bu konserde; rock and roll, black dog, since i've been loving you, no quarter, the song remains the same, the rain song, dazed and confused, stairway to heaven, moby dick, heartbreaker, whole lotta love.

    1979'da derek burbidge ile supertramp grubunun efsane paris konserini çekti. süper çalmışlar şarkıları; school, bloody well right, hide in your shell, the logical song, goodbye stranger, breakfast in america, asylum, even in the quietest moments, give a little bit, dreamer, rudy, take the long way home, another man's woman, child of vision, fool's overture, two of us, crime of the century.