1. popüler başlıklar arasında x şahsını gördüm . altına bir entry gireyim dedim . küfür ya da direk olarak değerlere aykırı bir kelime kullanmadan şahıs adına düşündüklerimi gerekçeleri ile açıkladım . lakin yönetim tarafından kaldırıldı .

  tamam anladık bu sözlük kültür sözlüğü , bu sözlük güzellikler barındıran sözlük , bu sözlük ... her şeye eyvallah da ben sırf bu katı ve baskıcı kural yüzünden doğru bildiğim bir olayı genel ahlak kuralları çerçevesinde açıklayamayacak mıyım ? eleştiremeyecek miyim ? hatasını gördüğüm şeyi yazamayacak mıyım ?

  fularımı takıp elime viskimi alıp etrafa tebessümler bırakarak , '' hayat güzel , kuşlar uçuyor " gibi cümleler mi kurmam isteniyor burada ?

  harbi tam olarak ne oluyor burada ?

  ulan bak sinirlendim yine devam edeceğim yazmaya

  (bkz: kanzuk) evet yukarıda x diye bahsettiğim kişi . adamın kendi sözlüğündeyken yanlışları hakkında sert bir dille eleştiri cümleleri kuruyorduk . ortada bir yanlış vardı ve bu yanlışı bir şekilde ifade ediyorduk .

  bıraktık adamın sözlüğünü çıktık yollara . buraya düştü yolumuz . sol framede ismini görünce yapmış olduğu yanlışların bir tanesini ve yanlışlarından ötürü ona eklediğim sıfatları yazdım . sonuç olarak yönetim direk kaldırdı .

  şimdi ben bu işi hiç anlamadım sevgili yönetim . bu şahsın yanlışlarını ya da eksiklerini kendi mekanında yüzüne karşı söyleyebiliyorduk ama burada böyle bir şeye izin yok ! buraya geldik ki önceki yerimiz yangın yeri olmuş sığınacak bir liman bulalım diye . bu mu gördüğümüz muamele ?

  yok arkadaş kalsın sizin sözlüğünüz size . biz bize yeteriz ..

  edit: ekleme

mesaj gönder