• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.90)
daredevil
matt murdock, küçükken gözlerine radyoaktif madde dökülmesi sonucu gözlerini kaybetmiştir ama karşılığında çeviklik, diğer duyularının inanılmaz kuvvetlenmesi ve radar gibi özellikler kazanmıştır. matt'in babası jack profesyonel bir boksördür.bir gün boks maçı çıkışında öldürülür ve matt babasız kalır. büyüyüp başarılı bir avukat olur. aynı zamanda geceleri suçluları adalete teslim eden bir kahraman olmuştur.


 1. marvel'dan daredevil, şahsen beni beklemediğim zamanda vurdu. ben beğendim.
  dc evreninden gidiyorduk, arrow aşırı dramıyla çok sıktı aslında, flash sevimliliği ve sürükleyiciliği ile baya iyi derken, adalet savaşçılarının dizi versiyonlarına daredevil eklendi. hem de 13 bölümü bir arada ve 2. sezon onayı ile. bize de oturup tek tek izlemek düşüyor. ayrıca geekyapar'da abilyon tane daredevil yazısı bulunmakta, ilgililerin dikkatine.

  bilgilendirme editi: aşırı kan içeriyor. kandan bayılıyorsanız önleminizi alın.
 2. yorumlarından etkilenip çok yakın zamanda izlemeye başlayacağım televizyon dizisi. izledikten sonra burayı düzenlerim umarım, üşenmezsem.
 3. llk bölümüyle direkt matt murdock hastasi olmamı saglamış yine de marvel dizilerinden çok hazzetmedigimden olsa gerek devamını izleyip izlemeyecegimden emin olmadigim dizi. emin olmama sebeplerimden birinin de çok fazla izleyecek dizimin olmasi muhtemel. puanım 6/10.
 4. özellikle dövüş sahneleriyle beni kendisine çeken yeni kahramanlı dizi.
 5. matt murdock ve wilson fisk karakterleri inanılmaz başarılı canlandırılmış, bir süper kahraman dizisi için, çekimler çok sanatsal ve ayrıntılarla dolu. ben çok beğendim. ilk kez bir diziyi baştan sona tekrar izlemeyi düşünüyorum.

  !---- spoiler ----!

  http://i.imgur.com/Arcms6a.jpg

  !---- spoiler ----!
 6. özellikle 11^:en çok 11^, 12 ve 13. bölümleriyle ohannesburger ! dedirtmiş ve 2. sezonu iple çekilmeye başlanmıştır.
 7. benim için sherlock ve foreverdan sonra takip edilecek diziler listesine hızlı giriş yapmış kaliteli dizi.
 8. başlamak için can attığım dizilerden biri elim gitmedi hala
  tes
 9. favori karakterimin dizisi. ilk üç bölüm yeterli gelmedi ancak sabırla ilerliyorum.
  bragi
 10. 1.sezonu izlemeyi yeni bitirdim ama ne ara bitti anlamadım su gibi aktı gitti. dizideki karakterler, atmosfer çok güzel ve dövüşler efsane olmuş. sezon finali de devamı daha güzel der gibiydi sanki.

  (bkz: hell's kitchen)