• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.00)
game of thrones
game of thrones george r.r. martin'in çok satan romanından uyarlanan yeni bir hbo dizisi. yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi. ihanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden kadim duvara kadar krallığın dört bir köşesini hırpalıyor idi. krallar ve kraliçeler, şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller 'demir taht' için kanlı bir mücadeleye tutuşurlar.


 1. varda
 2. sakin olun. sıkın dişinizi geliyor.

  khaleesi babasını arayıp ilk 5 bölümü izleme diye açıklama yapmış bu arada.
 3. 5. sezon daha yayınlanmadan malum ortamlara sızdırılan dizidir. şuan ilk 4 bölümü mevcut. ̶g̶̶ü̶̶n̶̶ ̶̶b̶̶i̶̶t̶̶m̶̶e̶̶d̶̶e̶̶n̶̶ ̶̶b̶̶ü̶̶t̶̶ü̶̶n̶̶ ̶̶s̶̶e̶̶z̶̶o̶̶n̶̶u̶̶n̶̶ ̶̶y̶̶a̶̶y̶̶ı̶̶n̶̶l̶̶a̶̶n̶̶a̶̶c̶̶a̶̶ğ̶̶ı̶̶ ̶̶s̶̶ö̶̶y̶̶l̶̶e̶̶n̶̶i̶̶y̶̶o̶̶r̶.̶

  bana göre "overrated" bir dizi, pek ipimde değil. ama game of thrones manyakları ya spoiler manyağı olacaklar ya da yapacak bir şey yok diyerek izleyip tekrar 1 sene yeni sezon bekleyecekler.

  edit: ilk 4 bölüm tost makinesi kalitesinde dizilab'a eklenmiş. türkçe altyazı şimdilik yok.

  edit 2: ilk bölümün ingilizce altyazısı geldi.

  edit 3: ilk bölümün türkçe altyazısı geldi

  edit 4: ikinci bölümün türkçe altyazısı geldi

  5. ve muhtemelen son editim: sabahki bilgi kirliliği arasında "gün içinde bütün sezon yayınlanır" gibi bir cümle kurmuştum. bu haberin yalan olduğu ortaya çıktı. yanlış bilgi verdiğim için herkesten özür dilerim.
 4. benim açımdan en güzel yönü müzikleri olan, derinlikten ziyade heyecan barındıran dizidir. gerçekten müziklerinin mükemmel olduğunu düşünüyorum. her house için müzik yapmış adamlar. benim favorim olan sevgili stark ailesinin müziği de starkların kaderini ele veriyor gibi. bakınız efenim: https://www.youtube.com/watch?v=pVVXH6nBCaA diğerlerinin müziği bu kadar acıklı değil gibi. sanki müziklerine bile hüzün, ölüm ve kış soğuğu sinmiş sevgili kuzeylilerimizin. ah starklar! biz yükselişinizi bekliyoruz! en büyük temsilciniz john snow'u destekliyoruz.
 5. tes
 6. tes
 7. yeni sezon fragmanı az önce yayınlanmıştır buradan
 8. Yeni sezon fragmanı ile gönüllerdeki tahtına tekrar oturacağa benzeyen dizi.
  Yeni fragman
  Fragman da geçen şarkı